Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti eltudnátok viselni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti eltudnátok viselni ezeket a rossz szokásokat? Melyik a leggázosabb?

Figyelt kérdés

1. Amikor hosszabb kicsit a hajam, akkor állandóan azt csavargatom, pödörgetem, főleg elől. Egyszerűen nem tudok leszokni róla, eléggé kényszeres dolog. És ami még baj, hogy emiatt hülyén áll a hajam, és naponta kell mosnom, mert jobban zsírosodik.

DE ha rövid hajam van, akkor nem tudom csinálni, szóval ilyenkor nincs gond.

2. Szoktam cumizni. Na nem az ujjam kapom be, hanem a nyelvem dugom a fogaim közé. Ilyenkor a szám elé teszem a kezem, hogy ne lássák az emberek.

3. Szoktam szagolgatni a köröm alatti piszkot. Sajnos nekem mindig gyorsan bekoszosodik, hiába tisztítom rendszeresen. Azonban általában nem büdös a szaga, hanem megmagyarázhatatlanul jó.

4. Lábrázás. Ha egy helyben kell ülnöm, ez sokszor előjön.

5. Táncikálás. Ez alatt azt értem, hogy nem tudok megállni egy helyben rendesen.

6. Ha zavarban vagyok, akkor tördelem a kezem. Ez is elég idegesítő lehet.



2017. márc. 10. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Egy kávétól eddig semmi nem tudta elvenni a kedvem... neked sikerült!


Gratulálok és tartozol egy jó kávéval!

2017. márc. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A lábrázás és a hajpödrés nem zavarna, a többi igen.


De ez azért már extrém sok így együtt. Nem gondoltál rá, hogy pszichológushoz fordulj?

2017. márc. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4-5-6 nem zavarna, de az első három olyan undorító (főleg a 2-3), hogy el is hánynám magamat tőle.
2017. márc. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a pszichológus volt az első ami eszembe jutott... Ezek igencsak fura dolgok, valami gondra utalnak...
2017. márc. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindegyik gazos, mindegyik zavarna. A hajpodores talan meg annyira nem.
2017. márc. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem lány vagyok, hanem 30 feletti érett nő, de szóba nem állnék addig ilyen emberrel, amíg nem fordul szakemberhez.

Ezek kényszercselekvések, a legkevésbé sem normális egyik sem.

Fordulj pszichológushoz.

2017. márc. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ha fizetitek, akkor már megyek is. Mondjuk mindegyikőtök küldhetne 20 000 ft-ot a számlámra. Ez így oké lenne? Ígérem nem költöm hülyeségre.


:D

2017. márc. 10. 13:34
 8/8 anonim válasza:
A 3. Fura, de ezeket a cselekvéseket a tizenévesek szokták csinálni, vagy zavarukban vagy unalmukban. Idővel valószínüleg mérséklődni fog. A 3-ra annyit tudok mondani hogy sok embernek van olyan szag amitől a többiek írtóznak, de ő szereti. Ilyen pl a dohos pince szag, a friss vakolat, az új autó szag, a benzin szag...
2017. márc. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!