Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Segédmunkás huszonéves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segédmunkás huszonéves férfi vagyok, és szűz, ha tegyük fel, kitanulok pénzből valami komolyabb szakmát, akkor nagyobb esélyem lesz nőre?

Figyelt kérdés
Ez tényleg igy működik? mert őszintén szólva nehezen hiszem el, hogy bárkit is érdekelnék, ha mondjuk megtanulnék valamit. Még ez is túl egyszerűnek hangzik!

2017. aug. 19. 11:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, nyilván golddiggerek az ilyen csajok. Soha nem állnék le ilyennel.


Szerintem a témában a következő a lényeg:

Nem a kocsi, nem a lakás vagy bármilyen értékes státusszimbólum a fontos a nőknél, hanem az önbizalom.

A normális nőknél ezer%, hogy ez sokkal fontosabb.

Saját magamon érzem, hogy 24 éves koromig egy igazi lúzer voltam. Otthon laktam, váltogattam a szakmai sulikat, mert semmi sem kötött le. Kisebb melókból éltem, anyámék fizették a képzéseket.

Aztán elkezdett komolyabban érdekel pár dolog, ami célt adott a napjaimnak. Végül vén fejjel újraérettségiztem és bekerültem egyetemre. 6 évre rá egy komoly karriert építettem ki, végre van célom. Mellesleg mérnökként jól is keresek már egy ideje. Lassan egy felelősebb pozícióba is kerülök. Jó érzés embereket irányítani, és velük dolgozni. A csapatommal. Persze rengeteget kellett szenvedjek emiatt, 6 évig egyáltalán nem foglalkoztam a nőkkel, csak a végső céllal.


Szóval mit is adott az egész? Önbizalmat, úgyérzem sínen van az életem, előre haladok. Nincs BMW-m, sem lakásom... még mindig 5 évvel levagyok maradva. Albérletben lakom, de inkább félreteszek és a későbbi saját induló vállalkozásomba fektetem majd.


Most már bátran tudok beszélni egy nővel, úgy érzem férfi vagyok... ez az az önbizalom amit értékelnek, és kell is a férfivé váláshoz. Természetesen nem lesz mindenkiből mérnök, orvos vagy ügyvéd 24 év lúzerség után, bár mindig azt mondom, lehetetlen nincs, ha nekem sikerült :)


Főleg 25 feletti nőknél már nagyon számít, hogy egy férfinak legyen világképe, és tartson valahová. Mindegy, hogy mérnök vagy, netán egy jó asztalos, vagy klímás céged van, ha látod benne a jövőt és az egzisztenciát. Az értelmes nőknek ez számít, nem az új BMW.

2017. aug. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha sok pénzt is keresel vele, akkor bizony nagyobb esélyed van nőre. Minél gazdagabb vagy, annál jobban vonzódnak hozzád a nők. Nézd meg Andy Vajnát például...
2017. aug. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik, én 30 felett is szűz vagyok mérnöki diploma mellett. Senkit nem fog érdekelni mit tanultál.
2019. júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Mit csinálsz a pénzeddel, ez a kérdés?

Jársz belőle sportolni? Milyen eseményekre jársz? Koncert, fesztivál, utazások stb

Milyen stílusod van?

2019. júl. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, 10 éve edzek rendszeresen. Utazgatni, nyaralni nem járok, nem az én világom. De nem hiszem, hogy nincs olyan, akinek nem a világlátás az életcélja.
2019. júl. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!