Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket zavarna e ha a jelenle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna e ha a jelenlegi párotok vagy akivel alakulóban van valami szombat és vasárnap is dolgoznia kellene?

Figyelt kérdés

Te férfiként magasan képzetten dolgoznál, dinamikus munkaidővel.

Ő kötött munka idővel a dél előtejét és délutánját is munkában töltené.

Rá adásul erős dohányos is. :(.


Van egy régi ismerősöm nem inkább csak Fb-n dumálunk de már legalább 7-8 éve ismerem. Ma véletlenül összefutottunk valahol. Úgy érzem lehet kedvel, és szeretne összejönni. De nem tudom,

nem igazán szeretem a cigi füstöt meg jó lenne ha legalább hétvégenként el tudnék menni ide oda a leendő párommal. Így már előre is lehangoló, hogy ha a barátnőm lenne akkor is egyedül csücsűlnék itthon a gépem előtt ahogy eddig. Ha csak nincs valami jó koncert a környéken vagy valami nagyon érdekes amiért hajlandó vagyok egyedül is kimozdulni.


A másik dolog, hogy külsőleg és belsőleg ettől eltekintve be jön a csaj, de lehet, hogy a a két dolog... tönkre is tenné az egészet. :(.


2017. aug. 19. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
A parom atmenetileg hetvegen is dolgozik es igen, kisse zavar, de mar nem tart sokaig. Ha orokke ez lenne, hogy soha nincs egyutt toltott szabadnap, az nyilvan hosszutavon kinyirna a kapcsolatot.
2017. aug. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálam az idővel lennének bajok. Nem azt mondom, hogy könnyű velem egyeztetni, mert hiába nem a munkám miatt, nem szeretem, ha este, mikor edzeni akarnék, még randival bäszogatnak, bármilyen csúnyán is hangzik ez. Megvan már a magam üteme, és nem akarom, hogy minden boruljon, ha majd lesz párom Ennek ellenére mindenképp megoldanám, hogy heti 3-4-szer mindenképp találkozzunk, mert az nem kapcsolat nekem, ahol ez nincs így. Engem az zavarna, ha a másik sosem érne rá esténként vagy délutánonként, rendben, hogy fontos dolgokkal tölti, de nem...


Egy ismerősömék emiatt szakítottak konkrétan. A srác délelőttös volt mindig, a csaj meg délután ment melózni. Maradt a hétvége, kivéve, mikor őket hívták épp be a céghez. 1-2 hónapig elmegy, de ha tudod, hogy évekig így megy... Akkor felejtős.


A dohányzást meg el kell fogadnod, szerintem fölösleges abban bízni, hogy le fog szokni. Ha nagyon nem tetszik így, hagyd. Neked sem muszáj mindenkivel összejönnöd, aki tetszik, ha már össze sem jöttetek és megy a problémázás.

2017. aug. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én én programozó, vagyok bizonyos keretek között, elég dinamikus az időm akár háromkor is eljöhetek vagy 11 re is mehetek dolgozni. Ő eladónőként dolgozik, tehát fix a munka ideje. Viszonylag jó diplomája van neki is de azzal nem könnyű szakmájában elhelyezkedni, gondolom így többet keres. De viszont csak nappalos, műszakja van. Olyan mint egy fix munkaidős programozó.

Nem tudom egyes programozó is hogy bírják a 9-18 as munkaidőt közte kötelező 1 óra kajaidővel amit nem fizetnek, de kaja szünetnek számít bármit is csinál közbe. Falra másznék, és semmi dél előtt vagy délutánod nem lenne, mintha direkt ki akarnának szúrni az emberrel.

2017. aug. 19. 23:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Neked kell tudni hogy megalkuvó leszel e vagy sem.

Sokan azok egyébként.

Bármi megeshet, leteszi a cigit, munkabeosztása megváltozik... Stb....

Előre kár ilyeneken agyalni. Vágj bele én azt mondom.

2017. aug. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért, jobb lenne, ha otthon ülne és nem dolgozna?

Sajnos manapság hacsak nincs olyan piacképes diplomád mint a programozó, nemigen engedheted meg magadnak, hogy válogass, hogy csak kötetlen munkaidőben mész el dolgozni. Én pl jogász vagyok, akkor dolgozhatnék kötetlen munkaidőben, ha ügyvédkednék. Node akkor meg annyit sem tudnék veled lenni, látom ezt az ügyvéd barátaimon, manapság amikor minden sarkon van belőlük egy, akkor kb éjt nappallá téve dolgozni kell a megélhetésért, hogy összejöjjön annyi, amiből mondjuk egy havi 150 nettót összeszed. Vagy elmegy hivatali jogtanácsosnak, ahol kereshet akár 350-400 nettót is, cserébe kötött a munkaideje.

A másik diplomám közgazdász, manapság abból is Dunát lehet rekeszteni, és nagyon nem egyszerű kötetlen munkaidőben melózni.

Emellett persze az én eddigi munkaidőim között is volt olyan, hogy nem fix, tehát nem kellett percre pontosan 8-kor benn dekkolni, de nem nézték jó szemmel, ha nem voltam benn 9 körül. És sokszor megkértek, hogy menjek be hétvégén, mert ezt meg azt kell csinálni. Így aztán én is hamar leléptem onnan, és elmentem normál hivatali időben melózni. Viszont ott kötött volt a munkaidő.


Ha emiatt nem lennél együtt valakivel, akkor keress egy másik programozót akinek hasonló a munkaideje, de a szakmák nagy része, pláne a szolgáltató szektorban ilyen. De lehetne épp ápoló, orvos, rendőr, légikísérő, vagy éppen pincér, ebben az esetben sem valószínű, hogy sokszor lenne hétvégétek.

Lehetne pl tanár, akkor lenne hétvégétek, viszont baromi keveset keresne, és nemigen tudná eltartani magát egyedül, gondolom akkor meg az lenne a baj.

Szóval emiatt nem valószínű, hogy mást választanék.


A cigi miatt inkább. Én sem dohányzom, nem igazán szeretem a szagát, plusz szerintem tuti felesleges pénzkidobás, és nem lenne kedvem olyannal lenni, aki képes egy év alatt egy fél használtautó vagy egy utazás árát elpöfékelni.


De ha valaki erős dohányos, az nem fogja tudni csak úgy letenni a cigit, szinte minden barátom cigizik, eszméletlen öszegeket költenek bagóra (plusz fogorvosra, stb) és tudják, próbálják, de nem igazán megy.


Amúgy én is cigiztem egy időben, de elkezdtem írni hogy mennyi megy el egy hónapban rá, így abba is hagytam. Az eleje piszok nehéz volt, de aztán mondtam magamnak, hogy vagy ez, vagy az utazások, esetleg elkezdtem írni, hogy mit vehetnék az árából.

De ha valaki évek óta erősen bagózik, az nem fogja tudni csak úgy abbahagyni, én napi max 10 szálat szívtam csak az erősebb napokon (gyengébbeken volt hogy 2-3 vagy egy sem).

2017. aug. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki ilyen szinten nem tud helyesen ìrni, azzal szóba se állnék....
2017. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keress munkanélküli csajt vagy pasit.
2017. nov. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!