Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon kövér elhízott pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kövér elhízott pasik hogyan ismerkednek? Milyen sikerei vannak az ismerkedés terén?

Figyelt kérdés
2017. aug. 19. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem túl jók de miért nem fogyózol esetleg?
2017. aug. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én kövéren mesélt sem kaptam, aki emberszámba vett azzal is maximum barátok lettünk. Aztán a családom noszogatásra és ismerősök is noszogattak illetve egy lánynak akinek akkor udvaroltam ő is erősen megjegyezte hogy fogyjak le mert úgy több esélyem lesz csajozni. Több mint 2 évembe tellett mire lefogytam és szerencsére ezt a bőröm sem bánta nagyon, nem lóg szanaszét mert az első 2 hónapba ugyan túlzásba vittem és gyorsan fogytam de visszafogtam magam és úgy csináltam hogy lehetőleg 2 hetente menjen le maximum másfél kiló, de legjobb az volt amikor csak egy kilót adtam le az legalább tartós volt, és mellesleg fokozatosan kezdtem jól érezni magam a testemben, tetszett hogy sokkal könnyebben mozgok, és a ruhatáram is letudtam cserélni jobbra ami tetszett is. Persze ez kemény munka eredménye azt hozzáteszem, de ahogyan kezdtem kapni a dicséreteket, jobb is lett az önbizalmam, sokkal jobb szemmel néztek rám a lányok, eddig rám sem néztek, de így legalább már kezdtek nézegetni, méregetni, és ezzel meg is fogtam istenlábát azzal a nővel aki már egy ideje a menyasszonyom, ráadásul nagyon jól néz ki, kedves, okos, vicceskedő, mosolygós, az álmaim nője ráadásul annyi eltéréssel hogy vörös haja van, de kit érdekel. Szóval én saját tapasztalatomból mondom hogy fogyás az egyetlen járható út ha őszinte szerelmet akarsz. Persze kövéren is lehet barátnőd de sokkal, de sokkal nehezebb dolgod lesz. Sajnos a belső hiába számít nagyon sokat valamiért mégsem elegendő, némi vonzódás is kell ami a külsőben van benne.

De ha jól öltözködsz akkor azzal feldobhatod a külsődet. Én amikor még kövér voltam és öltönybe mentem a városba érettségi stb.. miatt akkor ki is néztem valahogy és bizony akkor a lányok eléggé megnéztek engem, sőt akkor volt egy lány aki odajött hozzám beszélgetni csak úgy mert bejöttem neki, de amikor másnap meglátott civil ruhába már szinte alig várta hogy eltűnjek az életéből... Szóval még esetleg talán ezzel nyerhetsz-

2017. aug. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Öltönyös pocak = tekintély :)) én is halottam


Egyszer egy prezentációra négyen voltunk a sorosak.

Hárman oda értünk és el akartuk kérni a terem kulcsát, hogy meg tegyük az előkészületeket, hiába mondtuk milyen tanárral van kurzusunk, nem adta a kulcsot a kapus. Mikor jön a negyedik tag 120-130kg az ing gombja majd ki pattan. Öltönyben nyakkendőben be megy a kapushoz, és kéri X terem kulcsát. Szó nélkül oda adta, pedig ő is csak egy évfolyam társ volt. :D

2017. aug. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kövér elhízott = lusta egészségtelen tohonya életmód, össze-vissza zabál minden sz..rt


Későbbi következmények: nagyon sok egészségügyi probléma, aztán viheted a pénzedet az orvosokhoz!!!!


(Aki betegség miatt hízik meg, vagy fogy le, az nem tartozik ide.)


Van, aki szereti a zsíros kövér embert, de az szintén ugyanígy néz ki.


A vékonyak undorodnak leginkább az ilyenektől.


Saját egészséged miatt legalább fogyj le!

2017. aug. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Idehaza a férfi lakosság 72 %-a túlsúlyos.Párjuk nekik is van. Akkor miről is beszélünk?
2017. aug. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Próbáld ki az alacsony szénhidrát magasabb zsír étrendet.

Nem muszáj Norbitól, venni attól független működik.


Ketogén diétának is nevezik ha jól tudom youtobon is rengeteget találsz róla másoktól is.

Arra számmist, hogy az elején néhányszor megvisel, fejfájás, hányás hasmenés. De :D. 95 ről alig két hét alatt 88,5 vagyok. Naponta meg van minimum 30-60 perc gyaloglás vagy 1 óra biciklizés kb 10 km. Ha jobban edzenék akkor valószínűleg gyorsabban menne. Amit nagyon lecsökkentetem az a kenyér adag, amit egy darbíg nem fogok enni: krumpli és rizs.

Gyümölcsöt pedig csak evés után, hogy mérsékelje a felszívódás ütemét. Egyetlen üdítőt ittam csak, koktél formájában, hogy a whyskivel.. de persze ha lehet ezt sem kellene. Helyette csak sima szénsav mentes víz.


Reggeli szendvics 1 fitnesz kifli sima bolti barna liszt valami magvak bele sütve, erősen megvajazva sima natúr vajjal minél magasabb zsírtalanommal, két réteg paprikás szalámi, a kifli mindkét felére egy egy és középre egy centi vastag mozzarella réteg. Kb. alig hosszabb a kifli mint egy papírzsebkendó csomag . De együtt jóllakottság érzetet kelt. Akár kihatodolod vele délig. Másik alternatíva zsíros joghurt + szemes áfonya vagy valami egyéb gyümölcs bele aprítva.

Sajtos, kolbászos rántotta mellé meg egy adag kolbászos agy csak sima hagymás bab, mellé max egy 35-50 gramos barna vagy fitnesz kifli és esetleg savanyúság. A babban úgyan van sok szénhidrát, de türhető a glikémiás indexe és amúgy is csak egy része a kajának, csak kb a rántotta méretével megegyező vékony réteg elég hozzá. De ez is nagyon laktató és túlnyomóan a zsírban van benne több energia. A lényeg hogy utána nem leszel sokáig éhes, be éred kisebb adagokkal is. Rászoktatod a szervezeted, hogy zsírokból lássa el magát cukrok helyett. Persze végső soron a zsírok is cukorrá alakulnak és azt égeted el, de viszont mivel jól latoknak érezed magad de nincs elég cukor amit elégess vagy zsír amit felhasználj el kezded felélni az el raktározott energia készletet is és el kezdesz fogyni.

2017. aug. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Milyen esélyeid vannak?

Hazudnék ha azt mondanám hogy nem lenne esélyed így...

Van kb olyan 0,1 %.

Mondjuk ezt, ha ledobod a túlsúlyod feltornázhatod olyan 20% ra, ami nem rossz.

2017. aug. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!