Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom, hogy tetszem-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy tetszem-e egy férfinak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Tuul udvarias, mosolyog mikor beszéget veled, ... meg mit tudom én... ilyenek... vannak dolgok...
2014. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg tetszel. Vagy ha nem akkor is van rajtad lyuk.


Szerintem te inkább arra vagy kíváncsi, hogy akar-e veled járni a férfi. Azt meg úgy lehet megtudni, hogy elhívod randira.

2014. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, hívd el randira, úgy is itt a hétvége :)
2014. jan. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Udvarias is,megmosolyog is.....de mindenkivel ilyen....!De mintha velem más lenne...olyan,mintha rám másképp mosolyogna....!Már gondoltam rá,hogy meghívom kávéra,teára,de félek a beégéstől,az elutasítástól....!Még ott tartok,hogy,amikor össze talizunk,egy fele visz az utunk,akkor kezdeményezek egy-egy röpke mondatot....!Akkora bátorság kell hozzá....Nem i tudom miket mondhatnék neki....
2014. jan. 10. 09:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Mit mondhatnál?


pl. megkérdezhetnéd, milyen italt szeret :) tájékozódj a legjobb koktélos, teás, kávés, sörös, boros helyekről a környéken, és a válaszától függően hívd el.


Például:

"(beszélgetés)

te: - Milyen italokat szeretsz?

ő: - Szeretem a világos sört és a fűszeres teákat.

te: - Tudok egy nagyon isteni teaházat a környéken. Nincs kedved meginni ott valamit a hétvégén?

ő: - Dehogynem, már nagyon rég nem voltam senkivel teázni!"


Valahogy így képzelem el, de amúgy nem kell tökéletesre sikerülnie a beszélgetésnek. Az elutasítás pedig nem beégés :) Szar dolog, de nem szégyen! :) Szóval ez ne tartson vissza

2014. jan. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)Teszek egy próbát....majd....!:)
2014. jan. 10. 16:40
 7/7 anonim ***** válasza:

odamegy megkérdezi, amit én nem merek

mesziröl néz, ezt szoktam de ha ara néz ak félek

meg nem tom énse :(

2014. jan. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!