Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan tudhatom, hogy tetszem...

Honnan tudhatom, hogy tetszem a férfinak?

Figyelt kérdés

Nyár elején megismerkedtem egy férfival, amikor munkaügyben együtt töltöttünk pár napot. Nagyon sokat beszélgettünk, úgy tünt, hogy tetszem neki. Kedves volt, figyelmes, segítőkész, ráadásul a testbeszéde is erről árulkodott. Azóta beszélünk Facebookon, és telefonon, de valahogy nem ugyanaz, mint személyesen. Mindig kedves, de semmi több...Nem nagyon kezdeményez. Vajon mi lehet a gond? És mi tegyek?


Kérlek normálisan válaszoljatok! Én 23 vagyok, ő 28.



2014. júl. 26. 20:34
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szia!

Lehet azt várja hogy te kezdeményezz,küldj neki jeleket hogy szeretnél tőle valamit,ha plédául beszélgettek és szóba kerül a sex célozgass hogy nincs senkid de vele el tudnád tölteni az estét :)stb,stb

Attól függ mit akartok egymástól,komoly kapcsolat?

2014. júl. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Első: Köszi a választ, ahogy lejött nekem, ő inkább a komoly kapcsolatok híve. Nem volt valami sok barátnője. Én is inkább komolyra vágyom.
2014. júl. 26. 21:32
 3/11 anonim válasza:

Akkor tehát ha kölcsönös a szimpátia,akkor kezdjetek el többet találkozgatni meg ilyenek...

Ha meg nem sok barátnője volt neked kell rámenősebbnek lenni! :)

Ha meg visszautasítja a kezdeményezést akkor tényleg nem akar semmi komolyat...

Messze laktok egymástól?

2014. júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ő nem egy rámenős pasi, tehát igazad lehet.

Augusztusban ismét fogunk találkozni munka ügyben, akkor szeretnék lépni valamit...

Egy városban lakunk, kb fél órányira egymástól.

2014. júl. 26. 21:49
 5/11 anonim válasza:

Akkor közel vagytok egymáshoz,simát találkozhattok bármikor,mondjuk egy fagyi,vagy megmondod neki hogy szeretnél egy kicsit sétálni,de nincs kivel,így lassan rávezeted hogy menjen el veled..

Ha sokat beszél veled,és nem csak egy szavas válaszokkal válaszol,akkor valószínü te is szimpatikus vagy neki :)

Mivelkevés barátnője volt,és nem az a rámenőstípus,lehet fél a visszautasítástól...

Mikor beszéltek akkor sem merészebb??

Csak általános dolgokról beszélgettek vagy elmondja h neki milyen típusú lányok tetszenek,mit szeret az ágyban ilyenek..

2014. júl. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon bő válaszokat ad, és nagyon kedves. Ennyire intim dolgokról még nem beszéltünk, de személyesebb dolgokról igen. Mondjuk ő mindenkivel nagyon kedves (ahogy hallottam), ezért vagyok bizonytalan.
2014. júl. 26. 22:05
 7/11 anonim válasza:

Akkor valószínü hogy érdekled! :) Különben csak egy szavas válaszokat kapnál,vagy lerázna...

És neked sok barátod volt már?

Leírnád hogy nézel ki,hogy szoktál öltözködni?

2014. júl. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ezt most jól esik olvasni. :)

Nem volt sok barátom, 1 komoly, 3 nem annyira komoly. Pontos személyleírást nem akarok adni, nehogy rámismerjenek, de hosszú világosbarna hajam van, kék szemem, és átlagos alakom. Szeretem a csinosabb darabokat, farmer, szoknya, jöhet bármi, ami tetszik. :)

2014. júl. 26. 22:25
 9/11 anonim válasza:
100%

Az átlagos testalkat bejön a pasiknak,meg így ezek alapján szerintem csinos vagy :)

De a leírást küldhetted volna privibe is,ott nem látja senki,nem ismernek fel.

Amúgy divatosan és azért sexisen is öltözködsz,az ilyen lányokhoz nem mernek annyira közeledni a pasik,pláne ő,ahogy leírtad a karakterét...

Meg ahogy olvasom amit írsz mindemellett még okos is vagy :)

Szóval tuti bejössz neki,csak nem mer közeledni,ez most már egyre biztosabb :)

Csak hát ilyen esetben neked kell valahogy irányítani a szálakat,rávezetni a dolgokra hogy nyugodtan csinálja amit egy pasinak kell,mert bejössz neki,és te is komolyan gondolod a dolgot! :)

2014. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nagyon remélem, hogy lesz belőle valami, mert nekem nagyon tetszik ez a férfi. Megpróbálom csak spontán elhívni valahova, az lazább lenne, mintha megint a munka miatt találkoznánk. Köszönöm a válaszokat! :)

2014. júl. 26. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!