Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blackfun kérdése:

Hogyan és hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Nincs a közelben barát vagy ismerős, akivel el lehet menni valahova. Merre szoktatok eljárni egyedül?

2017. aug. 22. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ attól, hogy milyen nemű vagy.
2017. aug. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

itt - ráírok

itt - válaszolok

beszélgetésbe elegyedek :)

2017. aug. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
27F
2017. aug. 22. 10:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pesti vagyok és sokszor kiülök parkokba, nyugodtabb helyekre olvasni, rajzolni. Elég visszahúzódó vagyok, úgyhogy bulizni nem igazán járok, illetve néha elmennék, de nincs kivel. Egyébként eddig mindkét páromat interneten ismertem meg, nekem ez jobban bejön, mert élőben nehezen nyílok meg.
2017. aug. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bárhol ha lehetőség van rá, keresem azokat akik hasonlóan működnek mint én, tehát pl fesztelenül képesek jólérezni magukat
2017. aug. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Magamat is a visszahúzódóbbak közé sorolnám, legalábbis mikor a nyitásról van szó. Ha valaki nyit felém és szimpatikus, akkor nagyon szívesen fogadom a közeledést, de változtatnom kell, ahhoz, hogy párt találjak.

Discókat nem szeretem, akkor inkább csak beülni valahova iszogatni és dumálni. Gondolkodok a társkereső oldalakon, csak annyi rosszat hallani, hogy félve vágnék bele és bizalmatlan is vagyok.

2017. aug. 22. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!