Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet igazság ebben a sztereot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet igazság ebben a sztereotípiában?

Figyelt kérdés

A Facebookon láttam nemrég egy ilyen mémet.

[link]

Egy lány kedves,okos,gyönyörű,edzeni jár,főzni is tud és egyáltalán nem felszínes.Mégsincs barátja nagyon régóta.Lehet azért,mert pszichopata,esetleg valami extrém perverz és ez ijeszti el a fiúkat?

Én ismerek egy ilyen lányt és nekem ő tetszik



2017. aug. 22. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok (persze a szépség szubjektív) és csak nagyon kevés ember fog meg igazán, másrészt introvertált vagyok és ezért annyira nincs sok esélyem ismerkedni - csak kevés barátom van (így jobban érzem magam), és inkább kettesben csinálok valakivel dolgokat a nagyobb társasági események helyett. Pszichopata biztosan nem vagyok csak INTJ, és extrém pervez dolgaim sincsenek :D
2017. aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Vagy esetleg senki nem ugorja meg a szintet, amit JOGOSAN elvár. Te esetleg jóképű vagy, sportos és tudsz főzni?
2017. aug. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondom,hogy nem felszínes és nincsenek nagy elvárásai.Az előző fiú akivel kavart,az még alacsonyabb is volt nála
2017. aug. 22. 16:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy azért, mert nem szeretne barátot, én is belefutottam ilyenbe.
2017. aug. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó lenne már tisztába jönni a pszichopata szó jelentésével...
2017. aug. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy pszichopata szerintem kifejezetten ügyesen tudja manipulálni a környezetét, és nem okoz neki gondot, hogy az ujjai köré csavarjon másokat. Perverz lehet, ki tudja, de akkor ennyi erővel az is lehet, hogy eddig még nem talált/keresett olyat, aki igazán megmozgatja érzelmileg, aztán nem akar pasit pusztán azért, hogy ne legyen egyedül...
2017. aug. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!