Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek az ifeelyou....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajduati86 kérdése:

Mi a véleményetek az ifeelyou. Biz oldalról? Van ott egy ukrán nő FancyBalance néven. Valaki írogatott márneki, vagy csak lehúzás az egész és valaki ellopja ezen gyönyörű lányok fotóit és felhasználja azokat. Mi az igazság?

Figyelt kérdés
FancyBalance,Ifeelyou.biz

#FancyBalance
2017. jún. 30. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nemrég olvastam egy történetet csak orosz csajjal. Valami kamu ürüggyel pénzt kérnek. Pl elutaznék hozzád csak most nincs pénzem stb....
2017. jún. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kezido.hu oldalon találkoztunk majd ott mondta hogy menjek át erre az említett oldalra,hogy megértsük egymást.Lehet valóság alapja,hogy az illető az a személy aki a képeken szerepel.Nagyon gyönyörű nő egyébként nem hiszem hogy neki nehezére esne férfit találni.
2017. júl. 5. 17:28
 3/3 A kérdező kommentje:
És ez régebben volt egyébként amikor meg akart veled ismerkedni?Tudom hogy ez már rég volt csak megköszönném ha esetleg nagyjából vissza tudnál emlékezni meg estleg arra mit írt neked nagyjából.Melyik oldalra akarta hogy átmenj?Köszi tudom hogy ez már rég volt csak érdekelne.És akartál vele skypon beszélgetni vagy angolul tudott ls mit mondott hol lakik?Sokat segítenél ha ezek közül valamelyikre esetleg emlékeznél még.Minden jót.
2019. máj. 25. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!