Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban ennyit számít a külső?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ennyit számít a külső?

Figyelt kérdés
25 éves srác vagyok, már több párkapcsolatom volt (érdekes módon átlag feletti csajokkal, pedig nem csak velük próbálkoztam, sőt...). Nem vagyok jóképű ezt be kell ismernem, de igényes és ápolt (hetente többször eljárok edzeni, így már a testalkatom is sportos/izmos), valamint anyagi nehézségeim sincsenek (márkás ruhákban járok). Ismerkedni is könnyen tudok (és azt is igyekszem elkerülni, hogy a barát kategóriájába tartozzak, szóval elhívom a nekem tetsző nőt ha arról van szó). Viszont megfigyeléseim szerint party-ban, társkeresőn esélyem sincs ismerkedni (ugyanis egyből lepattintanak "nem vagy az esetem" szöveggel). Viszont aki esélyt ad (pl. hosszabb ismertség után) ott nem olyan rossz a helyzet, az összes kapcsolatom ilyenből lett. A probléma, hogy egyetem után nagyon kevés az ismerkedési lehetőség. Hiába járok el mindenhova, egyszerűen nem keltem fel a lányok érdeklődését, mert valamiért nem jön be az arcom...így kb. nulla az esély, hogy megismerhessenek. Mitévő legyek?
2017. aug. 11. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ismerkedés élőben (személyesen) nekem is jobban megy, mint mondjuk egy társkereső oldalon. Hasonló az én esetem is, mint a tiéd. Engem is pattintanak, bocs de nem tetszel, nem vagy az esetem szöveggel. Ha élőben sikeres vagy, akkor az azt jelenti szerintem, hogy jó a dumád, ami sok nőnek bejön. De ha azt nézed, akkor egy társkereső oldalon csak a külső alapján tudsz választani. Na ez a csaj tetszik nekem, ráírok... Élőben más. Egy fénykép sem ad vissza mindent, sőt a mai okos telefonokkal lehet bármit, benyomod a "szépítés" funkciót és te leszel a Brad Pitt. Személyes ismerkedésnél ott van arra a lehetőség, hogy azt mondják "élőben jobban nézel ki, mint a képen". Érzed a másiknak a kisugárzását, illatát, hallod a hangját, látod hogyan öltözködik. Ezekre mind nincs lehetőség társkereső oldalon. Ha élőben megy, akkor azt erőltesd valahogyan, mert a sok sikertelen társkereső oldalon való akció után csökken az önbizalom és élőben is majd nehezebben fog menni az ismerkedés.
2017. aug. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Online tàrskereső a külsősègekről szól. Èn akkor hagytam fel az egèsszel, mikor egy nő felajànlotta hogy lefekszik velem ha feltöltöm a kartyajat. 1.randin ezzel nyitott. Èlőben én is jobb vagyok, nem vagyok egy adonisz, de àpolt, kedves, megnyerő stìlusù, èlőben jobban el tudom magam adni.
2017. aug. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
Tudomásul kell venned, hogy a bulikon, fesztiválokon, társkereső oldalakon nagyon éles verseny van minden egyes nőért, mivel ezeken a helyeken (mint ahogy mindenhol, ahol amúgy lehet ismerkedni) mindig többszörös férfilétszám van. Itt értelemszerűen a nők a leges-legjobb férfiakat választják, külsőre azonnal kiszűrik azokat, akik nem esnek a top-kategóriába.
2017. aug. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A külső sajnos ennyit számít. A nők döntő többsége felszínes és anyagias. Tehát ha nem nézel ki jól, és nem lógnak a nemzetibankok a zsebeidből, ne számíts arra, hogy bárkivel is össze fogsz jönni. Persze a férfiak többsége erre X ezer elutasítás után jön rá, én ezt most mind megspóroltam neked. Nincs mit.
2017. aug. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez sajnos általában így van. Én egy időben nagyon kétségbe voltam esve, mert csak ilyen helyeken volt lehetőségem ismerkedni, és soha nem jött össze semmi. Aztán miután lett társaságom, akkor onnan már össze tudtam jönni nőkkel is. A bulis, társkeresős ismerkedés csak a nagyon jóképű pasik terepe, ezt jobb is elfogadni, hogy az ember ne öljön bele felesleges energiát, meg rombolja vele az önértékelését.
2017. aug. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!