Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire ronda lennék? 27/F

Figyelt kérdés

Amint képet látnak rólam (Facebook), azonnal eltűnik mindegyik lány, akár barátkozás, akár komolyabb a téma, mindegy mennyit beszéltünk előtte, nem jön több válasz. Mi lehet ennyire taszító? Kellene kép, tudom, de nem szeretnék feltölteni.

Magukat rondának valló fiúk, ez veletek is sokszor megtörténik?



2017. aug. 23. 19:05
 1/6 anonim válasza:
nem
2017. aug. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kép nélkül pedig nem mondhatunk semmit. Max tapasztalatokat oszthatnak meg veled.
2017. aug. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Nem vagy ronda, egyszerűen csak átlagos vagy. Ez az átlagpasasok 99%-ával megtörténik. Egyszerűen ennyire felszínesek a nők.
2017. aug. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

A #3 válaszadónak van igaza, a nők ilyen felszínesek.

mindjá' engem is jön lepontozni a sok érvképtelen :DDD

2018. szept. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy az

A nőknek túl magasak az igényeik, kérdező, nem veled van a baj

Azt várják el, hogy legyen fullos külsőd, akkor is, ha nekik nincsen, kevesebbel nem érik be

Nem a zsömle kicsi, a pofájuk nagy!

Ja és lehet engem is lepontozni a pronyóknak ha fáj az igazság

2019. okt. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nezd kerdezo, ha annyira vonzo lennel, a nok maguk probalkoznanak nalad, nemde?


ha meg nem vagy vonzo, csinalhatsz te barmit is, a fejed tetejen is ugralhatsz, akkor se fogsz nekik kelleni


jellemzoen ha nem vagy eleg jopasi, csakazertse fognak osszejonni veled, inkabb beallnak sokadiknak egy helyimenocsavo haremebe


jujujujuju!!!! Most engem is le fog pontozni a sok szanalmas felszines kreten, mert szetvertem a rozsaszin vattacukor alomvilagukat, a rideg rogvalosag kemeny talajara estek,megutottek magukat, faj, bruhuhuhuhu :'((((((((((((((((((((

2021. jan. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!