Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 170 cm mióta számot alacsonynak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 cm mióta számot alacsonynak?

Figyelt kérdés

A lányok többsége 165öt is alig éri el mégis már a 170 cm pasikat gondolkodás nélkül "lenézik".

En 162 vagyok akkor én minek számitok genetikai selejtnek?



2017. aug. 23. 21:52
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
53%
Teljesen megértem az aggodalmad de legyen önbizalmad az vonzó. Én is"csak 165 cm " magas vagyok de nem érdekel ki mit mond. Szoktam látni nálam magasabb,alacsonyabb lányokat is volt is barátnőm nálam alacsonyabb és velem egymagas..sőt életembe 2x láttam olyan párt ahol a lány minimum 10 cmel magasabb volt mint a srác és boldogak voltak mindketten(a szexuális részén kicsit nevetgéltem hogy lehet a csaj a domináns az ágyban.:D ) 20/F
2017. aug. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%
Én 21 éves lány vagyok, és 174 cm. Nem hiszem, hogy szeretnék olyan barátot, aki nálam alacsonyabb. Nem, sehogysem. De én a lányok között magasnak számítok, szóval szerintem bőven találnál magadnak barátnőt...
2017. aug. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
22%

nem vagy genetikai selejt, de ahogy magadról nyilatkozol és a későbbi kommented is a nők minőséítéséről- ne már tényleg...


Én 172 cm-es nő vagyok, így nekem igen, alacsony vagy és igen, ezért sem kezdenék veled.

...és igen, a testmagasságod sajnos nem a középérték vagy ezt meghaladó (objektíven!), de ezen változtatni lényegesen nem tudsz, nem lehet.


lehet itt fröcsögni a nőkre, de ők sem, te sem tehetsz erről.


Ez egy tulajdonság (nem leszek álszent, fontos nyilván), de nem egyetlen.


van bőven hozzád is illő nő és hozzám is illő magasabb férfi.

Ha nem átkozódnál meg rinyálnál, akkor is eltelne az élet, csak kicsit jobban :)

2017. aug. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Gyúrd ki magad ,menj le bírkozó edzésekre ott előny az alacsonyabb súlypont ,ezzel kompenzálhatod az alacsony termeted.
2017. aug. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%

én alacsonynak és férfiatlannak tartom a 170 centi alatti pasikat

nem tartalak semmilyen selejtnek, nem lennél az esetem és ennyi

valószínű én se jönnék be a 160-170 centis pasik nagyrészének

2017. aug. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
56%

Le lehet pontozni, de megjegyzem, hogy amit szerinted mások gondolnak rólad, azt igazából csak te magad gondolod magadról. Tehát ha azt hiszed, hogy a lányok a magasságod miatt néznek le, akkor ezt te gondolod magadról. Lehet hogy tényleg lenéz egy két lány emiatt, de messze nem annyi, amennyiről azt hiszed. Egyébként nekem is nemhogy alacsony vagy, de az írásod alapján a stílusodon is van még mit csiszolni.

Egyébként hány éves vagy? Ha 26 alatt, vagy annak közelében, akkor van esélyed még egy-két centit magadra szedned.

2017. aug. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
45%

Nyugi, a 178-as átlagmagasság a valóságban úgy néz ki, hogy szinte minden srác 170-175, aztán van egy adag ilyen kétméteres, akik elhúzzák a pcsába az egész statisztikát.


Még inkább ez van a súlynál, teszem azt, mindenki 60-70 kiló, az a néhány kórosan sovány 55, viszont az a néhány dagi minimum 130. Mert felfelé aztán nincsenek korlátok. És akkor kihozza statisztika, hogy az átlag gyereket 90 kilóval kell elképzelni... Ja, persze.

2017. aug. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Érdemes elolvasni


[link]

2017. okt. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
63%
Igen, selejt vagy, de én is a 170 cm-mel
2017. okt. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
68%
utolsó: én 171 vagyok, szóval akkor én már menő vagyok
2018. jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!