Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 177cm magasságom miatt alacson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

177cm magasságom miatt alacsonynak, hobbitnak, párkapcsolatra alkalmatlannak mondanak a nök! Tényleg ennyire alacsony lennék?

Figyelt kérdés

Rendszeresen ezt kapom meg. Minden csaj "ja az az alacsony srác"-ként hivatkozik rám. Nekem a 160 körüli vagy alacsonyabb csajok tetszenek, de úgy látszik nekik is alacsony vagyok. Pedig 20 centi a magasság különbség ebben az esetben, még egy 10 centis magassarkúval is jóval magasabb vagyok náluk. Kihúzom magam, sportos vagyok, az öltözködésem sem ad arra okot hogy alacsonyabbnak tünjek.

Tényleg nem ilyen lekoptatós szöveg ez, mindenki alacsonynak tart. Több helyen mértem magam, orvosnál is és valós a 177cm.


Amúgy azt látom én is, hogy a mostani fiatal srácok magasabbak mint az én korosztályom (27 vagyok)


Tényleg alacsony egy 177 magas pasi?


2016. nov. 30. 12:11
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
80%

177 - szerintem ez az átlag inkább. Én 187 vagyok, de én már "magas" vagyok elvileg. A legtöbb nő meg 160-170 között mozog, szóval te rossz esetben is 7 centivel több vagy.


Ráadásul aki emiatt sztornóz az nem is éri meg, hogy bánkódj miatta. Ő sem tökéletes, nincs joga téged szidni.

2016. nov. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
48%
176-177 centi az átlagmagasság itthon. 176 vagyok, sosem kaptam meg, hogy alacsony lennék. Gyenge kamu kérdés.
2016. nov. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
59%

Más lesz veled a gond. Teljesen átlagos a magasságod, az ilyen tulajdonságokkal rendelkező férfi ismerőseim nem szoktak vinnyogni miatta. Nőktől sem nagyon hallottam panaszt erre a magasságra, két égimeszelő barátnőmet kivéve akik 180 felettiek.

Nálam az számít alacsonynak aki 170 alatt van és így kb a női átlagmagasságba esik.

2016. nov. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem egyáltalán nem alacsony, én még a 170 centis férfire se mondom, hogy alacsony, az már tényleg átlag alatt van. Amúgy nálam mondjuk az alacsony nem egyenlő azzal, hogy párkapcsolatra alkalmatlan, de az igaz hogy sokan így vannak vele.
2016. nov. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 Noblesse Oblige ***** válasza:
79%
Párom 175. És én nem vettem észre, hogy alkalmatlan lenne párkapcsolatra. Annyira bevált, hogy 7 éve együtt vagyunk.
2016. nov. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
78%
Te mit rinyálsz? 158 centi vagyok... 25/F
2016. nov. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nagyon sokan állítanak manapság sztenderdeket. Pl. rengeteg csaj kijelenti hogy minimum 180 legyen a pasi de inkább 185! Randiztam egy csajjal, egy 2-3 centit magasított cipö volt rajtam. Amikor levettem nála rögtön elkezdte hogy "ja te csak 175 körül vagy? Magasabb pasijaim szoktak lenni, a cipöben is épphogy akkora vagy mint akikkel kezdeni szoktam" Ott is hagytam.

Amúgy az összes barátom 190 körüli. Pár alacsonyabb srácot ismerek csak. Az egyikük 170cm, neki semmi esélye a nőknél, levegőnek nézik.

2016. nov. 30. 12:28
 8/35 anonim ***** válasza:
55%
Nem a magasságoddal van a baj, hanem a szemléleteddwl. Nekem sem kéne egy rinygép. A párom 166 és mindig volt barátnoje... én 169 vagyok.
2016. nov. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
51%
Valaki megfejtené a pszichológiáját annak, hogy miért szeretnek kiírni egyesek ennyire átlátszó kérdéseket?
2016. nov. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
7%

#8


Na ja, ha má, mé nem kemény má ez a figura má, há dárdákat kéne fe'fogni a homlokáva'! Csak az az egazi férfijjellem!

2016. nov. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!