Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság miért nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért nem lehet tudni, hogy ha sétál egymás mellett egy férfi és egy nő, hogy most az apukája-e vagy a pasija?

Figyelt kérdés

Rengetegszer volt olyan, hogy azt hittem az apukája, erre kiderült, hogy a pasija. Ennyire divat lett már a 15-25 évvel idősebb pasi? Ez ma már normális korkülönbség?

(És nem hiszem, hogy az egzisztencia miatt, mert voltak akik teljesen prolinak néztek ki)


2017. aug. 24. 09:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha egymás kezét fogva sétálnak, az azért elég árulkodó :D
2017. aug. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ez :DDD
2017. aug. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Hány ilyet láttál és hogy derült ki?
2017. aug. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nehez ugy, de altalaban azert lehet tudni. De elofordult mar hogy egy lanynak az apukajakent hivatkoztam a ferfire mellette es csunya sertodes volt belole amikor kiderult hogy a pasija. A lany volt vagy 16 a ferfi meg 35+. (osztalytars volt a lany)
2017. aug. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
55%

Isten ments, nem járnék apám korabeli férfival. Nem tudnék vonzódni sem hozzá

22/L

2017. aug. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

Fhude sokszor nem tudom en se, ha pl egymassal szemben ulnek egy kis etteremben akar :D

23N

2017. aug. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért, de kinek mi köze van hozzá, hogy akik ott sétálnak egymás mellett, azok milyen kapcsolatban vannak egymással? Már miért gáz, hogy nem lehet tudni? Ez kb. olyan, mint a "hű, én biztos, hogy -né leszek, másképp honnan tudják, hogy házas vagyooooooooook?"... mintha kötelező lenne mindent hirdetni mások felé.


Amúgy meg régen ez nem volt annyira ritka, csak az elmúlt 40-50 évben lett fura. Pedig mindig vannak olyanok, akik nem a korosztályukhoz vonzódnak.

2017. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
14%

6.: tudd már jobban, kivel járnék, mint én, kérlek :D

22/L

2017. aug. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
15%
Van egy diferencia.. egy 20 éves lány többet ér emberileg,erkölcsileg, többet lehet vele komolyabban témákról beszélni, mint egy 25 fölöttivel aki megtapasztalt mindent, kiélt, így számára az egyszerűbb dolgok unalmasak, szóra sem érdemesek, csak úgy verik le magukról a komoly szándékú lehetőségeket, a jólétben kényelemben evickélnek, nekik nem kell csinálniuk semmit csak jól kinézni felfogással, egy ilyennel nem tudsz tervezni. Sok férfi meg konkrétan nem vágyik arra a pörgésre, hanem társat keres. Nők 30-40 kor környékén kezdenek el lenyugodni és el kezdenek gondolkozni rajta hogy mit is akarnak igazából, csak akkor már késő lesz azt a lemaradást behozni, 30as nőkről meg megnem lehet állapítani hogy szeretőket tart e, vagy akkorák már az igényei mindenben hogy csak egy illúzió kép lobog előtte, ami sosem teljesül, de sokaknál ilyen korba meg annyira meglátszódik a korábbi életük lenyomatai, hogy inkább nem kellenek a férfiak többségének higiénikusság szempontjából sem.
2017. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%
4-es: bezzeg engem hogy letoltak mikor kiírtam hogy 21 évesen 16 éves lány tetszik. Még a pedofil jelzőt is megkaptam. (Pedig az egészen biztosan nagyon messze van tőlem, jogilag is.) Szóval az 5 év az sok, de a 20 normális. :D Érdekes logika.
2017. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!