Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság miért nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért nem lehet tudni, hogy ha sétál egymás mellett egy férfi és egy nő, hogy most az apukája-e vagy a pasija?

Figyelt kérdés

Rengetegszer volt olyan, hogy azt hittem az apukája, erre kiderült, hogy a pasija. Ennyire divat lett már a 15-25 évvel idősebb pasi? Ez ma már normális korkülönbség?

(És nem hiszem, hogy az egzisztencia miatt, mert voltak akik teljesen prolinak néztek ki)


2017. aug. 24. 09:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
11-es... hülyékre nem érdemes hallgatni. Miért lenne problémás egy 16 éves lány egy 21 éves sráccal? Eskü nem értem... de mondjuk mit várunk egy olyantól, aki a pedofil szó fogalmával nincs tisztában.
2017. aug. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Én sem értettem. Ő már majdnem felnőtt, én meg szinte éppen hogy az vagyok még. De persze a sugar daddyket azt normálisnak tartja a sok érdekes észjárású. :/
2017. aug. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
56%
Miért fontos neked tudnod, hogy az utcán melletted elsétáló emberek között milyen viszony van?
2017. aug. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
81%
A férfiak manapság később érnek, minden szempontból. Mikor már komolyabb kapcsolatot akarnak, a hozzájuk illő nők (korban) nem szalonképesek, így a fiatalabbak a megfelelőek.
2017. aug. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
56%
Biztos velem van a baj, de nekem fel se tűnik, ha emberek egymás mellett mennek, nemhogy még azon elgondolkodjak, vajon mi közük van egymáshoz.
2017. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Talán valóban több ilyen kapcsolat van, mint régebben, bár én az előző hozzászólóhoz hasonlóan, soha nem figyelem a párokat, meg nem találgatom, hogy a férfi a pasija, apja, nagyapja, bátyja, nagybátyja, stb. a nőnek.
2017. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
55%

"És nem hiszem, hogy az egzisztencia miatt, mert voltak akik teljesen prolinak néztek ki"


Andy Vajna szerinted minek nézne ki ha nem lenne Bentley-je, meg milliárdos lakása ? Ellőbb nézné bárki egy kóbor mikulásnak mint sem gazdag embernek.


Attól h v ki csövesnek néz ki még lehet gazdag.

2017. aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen osztálytársam - a barátnője összejött az elvált apjával, aztán amikor őt is felvették, röhögtünk, hogy az anyjával jár egy suliba :D
2017. aug. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Én sem értettem. Ő már majdnem felnőtt, én meg szinte éppen hogy az vagyok még. De persze a sugar daddyket azt normálisnak tartja a sok érdekes észjárású. :/"


Egy 16 éves közel sem "majdnem felnőtt", maximum majdnem nagykorù, de még ez is túlzás. Tini kislányokról van szó, akik még befolyásolhatóak, fogalmuk sincs mit akarnak, sokszor gyerekesek és felelőtlenek. Ezért nem nézik jó szemmel, ha egy 21 éves elvileg felnőtt, dolgozó, tapasztalt srác össze akar szedni egy ilyet. Hogy valaki 25 évesen egy 60 évessel van, hát ő dolguk, felnőtt emberek.

2017. aug. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
19: mert egészen biztosan mindenki csak kihasználni akar egy lányt, legyen az bármennyi idős... gondolom szerelemről, vonzalomról még nem hallottál. Egyébként én sem vagyok még dolgozó, meg annyira hű de nagy felnőtt, egyetemre járok. Ő meg gimibe. 3 éve még én is oda jártam. Na bumm. Érthetetlen miért ennyire elítélendő ez egyeseknek. Nem egy 9 évessel akarok járni, meg nem is 50 évesen akarok kezdeni egy 16 évessel. Ha csak 2 évvel lenne idősebb akkor bezzeg tökéletes pár lennénk a legtöbb ember szerint. Mi a baj a világgal de most komolyan?
2017. aug. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!