Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok alacsony ferfi aki folyton panaszkodik ehhez mit szol?

Figyelt kérdés

Egyik baratom kb 170 centis ferfi, egyutt jartunk gimbe ott lettunk joba. De akkor meg ennel is kisebb volt, akkor azert szerettek a lanyok mert "kis aranyos" volt, de nem jott neki ossze soha akit akart. Aztan egy idobe nem nagyon talalkoztunk, mas egyetemre mentunk es eltavolodtunk, par eve kezdtunk ujra beszelgetni azota is hetente biztosan talalkozunk nagyon joba vagyunk, es ezalatt az ido alatt mar 4 baratnot is hozott nekunk bemutatni. De egyik szebb mint a masik, nagyon nagyon csinos, ertelmes okos lanyok, csucskategoria es ezt nokent mondom, volt akinek meg irigy is voltam az alakjara vagy a telt ajkaira stb. Szakitani is o szakit, utana nincs letorve sem nagyon pedig regen szo szerint sirt a lanyok utan, meg se lehetett vigasztalni.

Csak azert irom ezt mert en is sokszor hallom es itt is sokszor olvasom, hogy hat ha egy ferfi alacsony akkor assa el magat, ugysem jon ossze soha semmi, csakis ezert utasitjak el. Pedig igazabol nekunk nem ez a fontos, hanem a kisugarzas, onbizalom sokkal fontosabb, ha az en parom lenne nalam alacsonyabb de cserebe ugyanilyen lenne mint most attol meg ugyan ugy kellene es szeretnem imadnam. Aki a magassagara fogja a sikertelenseget az erre milyen kifogast hoz fel? Mert o peldaul normalisan nez ki, egesz helyes arcu de attol meg regen ugyanugy "visszadobtak". Amiota igy megvaltozott pedig nyilvan nincs ilyen gondja pedig mostanaban picit meg is hizott meg is nagyon szep aranyos magas vekony szoke kekszemu kis baratnoje van es ez most komoly tenyleg ugy tunik mar masfel eve tart. Pedig nem egy felisten vagy valami non plus ultra ferfi egyed. De pozitiv, talpraesett, okos es jofej mi is ezert szeretjuk.


2017. aug. 24. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdekes én jóformán mást sem látok mint csinos szép "10/10"es csajokat ronda málé de cserébe jó magas srácokkal. Régen még meglepődtem egyesek mennyire nem illenek össze de már megszoktam. Legszexibb bomba csaj + mellette a magas ronda pali. Na ezt cáfold meg.
2017. aug. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Egy 175 cm magas pasi átlagos. Urban legend, hogy lassan mindenki 180-190.
2017. aug. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%

186 centi vagyok, ami nem magas (én a férfit 190-től számolom), de mondjuk középkategória. Nem összevert, krumpli fejű, és 87 kiló, szóval még csak nem is elhízott.

Mégsem lóg rajtam egy lány sem, nemhogy többen is.


Hiába vagy magas, hiába fogysz le, csak elhiteted magaddal, hogy az alacsonyságod/kövérséged miatt nincs barátnőd.

Engem egyik sem sújt, mégsincs.


Még csak azt sem mondhatom, hogy anyagilag nem vagyok vonzó, kényelmes életem van.


Tehát? Mi a homokszem a gépezetben?

2017. aug. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
#3 neked csak szimplán az a bajod, hogy sötét vagy, mint az éjszaka. te nem magas? 190+ férfi? jó tudni, hogy se Arni, se Bruce Lee se sokan mások nem férfiak. sőt még magadat se tekinted annak. gg
2017. aug. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy csomó alacsony férfi ismerősöm, sosem volt ilyen problémájuk, hogy nem kellenének a nőknek, mert alacsonyak. A mi családunkban is kb. mindenki 160-170 cm, bátyám is, fel sem tűnik, hogy alacosny, csak képeken látom, hogy egy magas mindenki.
2017. aug. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4 Arni 188 centi magas. Szemmel a 190 +/- 2 centi nem igazán érzékelhető. Ennyit egy bakancs talpa is megtold. Ezzel én is ki lennék békülve. És ez messze nem "magas", nem lóg ki a nagy tömegből, mert azok a 195, vagy két méter magas emberek, akiknek kibújik a fejük a többi között. Nem csak a vízilabdások. Igaz, ez ritka, pont ezért nem átlag, hanem magas.


Bruce Lee nem európai.


A férfiak testmagassága itt 180-185 közötti. Igen, ez a valóság, ha ezzel fájóan tudatosulsz, de ez a helyzet. A hivatalos átlagokra ne alapozzunk, abban benne vannak a kettővel előző generációt jelentő idősek is, akik nálam egy fejjel alacsonyabbak még a más táplálkozás miatt. A jelen kor férfi nemét külön kell venni, és így az átlagot sem húzzák le az idősek 176-ra.

Nem mondtam, hogy 186 centivel alacsony vagyok. Átlagos. Nem alacsony, nem magas.

2017. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!