Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még esélyem két kicsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztike1818 kérdése:

Van még esélyem két kicsi gyerkőccel, egyedülálló anyukakénk társat találni? Többi lent.32/N

Figyelt kérdés
Elsősorban férfiak véleményére lennék kíváncsi. Egy három éves és egy 8hónapos gyermekem van,akiknek ráadásul nem egy az apukájuk. Tudom,elég sz..r helyzet,de nem ítélkezésre és sárdobálásra vagyok kíváncsi.Senki nem tudhatja,ő mikor kerül ilyen helyzetbe. Arra lennék kíváncsi egy férfi számára elfogadható- e így egy nő. El tudna-e fogadni a kicsikkel, és szeretni őket is velem együtt. El vagyok keseredve,mert azt hiszem belevágni sem mernék semmibe....

2017. aug. 25. 16:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%

Elég felszínes világban élünk sok buta emberrel, ebből kifolyólag félsz ennyire.

De én nem adnám fel a helyedben, ez még abszolút nem emészthetetlen kategória szerintem egy férfi számára.

Ha mindig mindig nőnek érzed magad(márpedig miért is ne éreznéd annak) adsz magadra nem hagyod el magad van benned még kalandvágy és ezt más is látni fogja szerintem akkor összejön.

Persze sosem könnyű találni ilyen társat de én szorítok neked.

2017. aug. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem csak a kölyködről tudsz beszélni, és érdekes maradt a személyiséged, és jól nézel ki, simán
2017. aug. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Nálam nincs esélyed. Az egyik gond a két pici. Óriási felelősség, amelyet nem szívesen vállal az ember, főleg, ha már 40 körül van, és kezd kinőni a babázásból. A másik gond, hogy zűrösnek találom azt a nőt, aki összejön valakivel, gyerekük lesz, aztán egy évvel később már mással vállal gyereket, de az a kapcsolata is villámgyorsan tönkre megy.
2017. aug. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
23%

saját szüleimből kiindulva van esélyed


26/F

2017. aug. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
Esélyed van, de sanszos, hogy még nem most. Nekem legalábbis marhára nem lenne szimpatikus egy olyan nő, aki két kicsi gyerek mellett, friss szakítás után ahelyett, hogy önállóan építené az életét, egyből társkeresésen gondolkodik.. Ez nálam komoly vészcsengő, mert kapcsolatfüggőséget sugall.
2017. aug. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

Két dologtól függ.

1. Mennyire vagy jó nő. Ha nagyon, akkor minden esetben lesz pasi, aki összejön veled. Ha kevésbé, akkor ezzel arányosan csökken az esély.

Nincs ezen mit ragozni.

2. Mennyire állsz meg a saját lábadon. Ha van lakás, el tudod tartani a gyerekeket, viszonylag jó színvonalon élsz, akkor lesz, aki betársul. Ha egyedül nem tudsz fenntartani egy albérletet, és anyagi támaszt is jelent egy férfi, akkor nem sok esélyed van. Senki se akarja más kölykét pénzelni egy életen át.

Sok elvált apa van, aki gyereket már nem akar, de párt még igen. Esetleg köztük próbálkozz. Aztán ha működik a dolog, akkor el fogja fogadni a gyerekeket is.

De tartsd nyitva a szemed! Aki válás után a sajátjait is letojja, az a tiédet se akarja kerülgetni. Csak addig teszi magát, amíg párszor megdughat.

2017. aug. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Kb annyi esélyed van mint egy 32 éves szűz férfinak.

Nem sok, de nem is lehetetlen küldetés.

Bár a helyedben hanyagolnam a párkeresést egy kicsit.

2017. aug. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Az,hogy miért és hogyan alakult így az életem,azt nem részletezem. Aki megvet ezért,az is kerülhet ilyen helyzetbe. Természetesen megállom a helyem egyedül is,igaz rohadt nehéz. De nem azért vágyom kapcsolatra,hogy valaki pénzeljen. Ilyen sosem volt és nem is lesz. De az ember nem csupán Anya,hanem nő és társ is szeretne lenni. A kérdést nem azért tettem fel,mert most rögtön fejest ugranék egy kapcsolatba,csupán érdekel hogyan állnak a témához a férfiak.
2017. aug. 25. 17:00
 9/25 anonim ***** válasza:
88%

Nőként írom, és lehet,hogy egyedi a gondolkodásom, de szerintem ebben az esetben azért nem a legfontosabb az a pasik szemében,hogy milyen jó nő., Akármilyen j nő, van két kicsi gyereke, tehát a nőiességében nagyrészt csak gyönyörködhet, a gyereknevelés súlya mellett.


Ráadásul a pasikat a gyerekek meleltt még az exek is zavarhatják, itt ráadásul rögtön két apuka is van.


Nem lesz könnyű társat találnod, igencsak át kel gondolnod azokat a szempontokat amik alapján választasz.


Én a helyedben nem törekednék együttélős kapcsolatra. Ismerkedj, ha van erre lehetőséged, aztán majd hoz az élet valakit, aki így is fel fog vállalni.

2017. aug. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha jobban keresnék, nagyobb lakásom lenne és mondjuk szimpatikus lennél,meglenne a közös hang,akkor nem hiszem,hogy lenne akadálya. Egyébként sok olyan pár van,ahol a nőnek van gyereke korábbi kapcsolatból,vagy a férfinek,esetleg mindkettőnek. Nem lehetlen dolog párt találni két gyerekkel sem, azt nem mondom,hogy könnyű,mert nem az,de nem lehetlen.
2017. aug. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!