Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kicsi gyerekes egyedülálló...

Kicsi gyerekes egyedülálló anyukák, hogyan bírjátok lelkileg és fizikailag?

Figyelt kérdés
Van segítségetek? Apuka mennyire foglalkozik a gyerekkel? Mi segített talpra állni a nehéz helyzetben, hogy ne csak az legyen hogy kell csinálni, hanem hogy kicsit boldogok is legyetek?
2017. aug. 4. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1 és 2,5 évesek. Apjuk lelépett a pénzünkkel együtt ismeretlen helyre, úgyhogy nem, nem segít, azt se tudom hol van, él-e egyáltalán :(

Fizikailag jól bírom, lelkileg döcögősebb. Borozni és futni szoktam. Az segít egyelőre, aztán lesz majd jobb sorunk is remélem...

2017. aug. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnálom, nem könnyű neked sem.

Nálunk apuka mondjuk heti 2-3 órát látja a kicsit.

Régóta neveled egyedül? vagy friss a dolog? nagyszülői segítséged van?

Nekem vannak jobb napjaim vannak rosszabbak, amikor elfog a kétségbeesés.

2017. aug. 4. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám még nem született meg, de gondolom én más kategória vagyok, a korom miatt, és a szüleim fognak segíteni.
2017. aug. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak egy 75 éves nagyapa van, akire nyilván nem bízok két ilyen picit egy óránál hosszabb időre :(

Heti kétszer jár bébiszitter, amikor ő itt van, tudok kicsit kikapcsolni, megyek sportolni.

Egyébként sokat járunk társaságba, barátnőzni, játszóterezni, mindenhova. Az a lényeg, hogy ne legyél egyedül, szervezz programokat, barátkozz, látogass családot, úgy hamarabb átvészeled a nehéz időszakot, aztán egy idő után mindenhez hozzászokik az ember. Az anyák mindent kibírnak :)

2017. aug. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%

Diplomás vagyok, értek a kisgyermekneveléshez, van tapasztalatom, akár ingyen is segítenék, van ráérő időm,

de nem kell senkinek, csak ismerősnek...


Miért? Mert nyilván neten át ismeretlenek vagyunk egymásnak. Hát basszuskulcs, akkor ismerkedni kell, és akkor kiderül, van-e kölcsönös bizalom - ennyi.


Szóval számomra már vicc számba megy, hogy ennyien panaszkodnak, hogy "de nehéz egyedül kisgyerekkel".

:))))


De ha valaki ingyen segítene, akkor nem kell nektek. :))

Kifogást könnyű találni mindig...


"Jaj de nehéz egyedül... de ha segít nekem valaki, akkor csak úgy tegye, ha... meg csak úgy, ha...."


Mindez arra fel, hogy én önzetlenül, ingyen segítenék... Feltétel nélkül. És hogyan fogadják? Feltételekkel.

Meg lepontozással. Sebaj. ;-)

2017. aug. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!