Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresőkön randalírozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőkön randalírozó nők védelmében?

Figyelt kérdés

1. Nem minden nő ronda a társkeresőn, én pl. éppen ellenkező eset vagyok.

2. Lehet nőt fogni a társkeresőn, 2 évvel ezelőtt ott ismertem meg jelenlegi imádott barátomat.

3. A nemválaszolás, hirtelen eltűnés tényleg nagyon gáz a nőktől. Én ha csak tehettem, ha csak volt bennem elég spiritusz, elköszöntem a levelezőtársaimtól, mikor már tudtam, ebből több nem lesz. Mármint hogy randit sem szeretnék majd vele.

4. Ha egyáltalán nem válaszolnak, azon viszont nem kéne megsértődni szerintem, hisz annyi de annyi levél jön! És sok helyen nem is úgy van, hogy gyorsan visszaírsz hogy "Szia! nem szeretnék veled ismerkedni." hanem külön az email címére kéne írni, azt annyiszor nem lehet megtenni, mint ahány levelentyü érkezik. Meg nem is osztogatnám az emailcímemet, érhető okokból.

5. Ha már levelező partner, és hirtelen, magyarázat nélkül eltűnik, bár gáz viselkedés, de meg lehet érteni. Gondoljatok bele, a társkereső az társkereső, aligha van lehetőség egy tényleg kötetlen beszélgetésre. Mert ha nincs válasz egyáltalán, az is egy válasz. De ha már egyszer a nő visszaír, és nem csak egy elutasító, egyenes levelet, hanem kialakul a beszélgetés, mert mindketten szeretnének ismerkedni, akkor onnantól már a nő felelősséggel tartozik. Ha ugyanis mégis lekoptatja később, ami valószínű, koppanni fog a gyerek, és ezért sokszor jobb eleve bele sem menni semmilyen beszélgetésbe. Mert ha párbeszéd után lesz dobva, csak a sértődés lesz. De ha meg beszélget az ember, mert amúgy szimpatikus, akkor sosem sikerül elég kötetlenre, hisz az egy társkereső, a levegőben lóg hogy a másik sokat akar. Randit, csókot, szexet, kapcsolatot. Amit te, mint nő, aligha fogsz tudni neki megadni, mert bár szimpi ezért nem akartad rögvest elutasítani, de érzed, nem vonzódsz hozzá igazán, nem lesz ott szerelem soha.


Na mindegy. Ezeket tapasztalatból írom. A barátom előtt mindössze 2 sráccal jutottam el a randiig, az elsővel 2 randi is volt, mire "lekoptattam", de azóta is haverkodunk, a másikkal meg végül nem is lett randi, de elmentem volna, csak ő lépett vissza. ugyanis addigra már hónapok óta leveleztünk, és talált mást (épp érettségiztem + nem vettek fel egyetemre, volt is egy lyukas évem, azért volt hogy hónapokig nem mentem el a randira, mert nem is jött még be akkor annyira, csak augusztusban rákattantam, de addigra talált mást). A harmadik ember akire randira mentem, az volt a barátom, na hát az szerelem volt első randira, ellentétben minden korábbi emberrel akivel összesodortak a társkeresők vagy az élet. De ezen a három emberen kívül akik a randiig is eljutottak (volna, ha a 2. nem mondta volna vissza végül), sokakkal leveleztem. 1-2 napot, vagy 1 hetet is, de nem többet. És tuti baromi szarul esett nekik, ha végül visszaléptem. Egyszerűbb lett volna ha hülyítve sem vannak, és nem bonyolódok ismerkedésbe. De hát mire jó a társkereső, ha néhány szimpi korombeli sráccal egy kötetlen beszélgetés sem lehetséges, hátha mégis bekattan valami, és akarni fogom őt?


De akik azon megsértődnek, ha nincs reakció az első levélre, azon tényleg nem kéne megsértődni. Sokszor ilyenkor be sem tartottátok a nő igényeit az életkor, lakhely, vagy épp a magasság tekintetében. Ha meg még képet sem mutattok, miért vártok választ? De ha minden oké is, ne várjatok el választ, tényleg annyi levél tud jönni, hogy csak az ígéretesekkel van idő foglalkozni.


Azt aláírom persze, hogy a szó nélkül szublimáló nők viselkedése elég tré, ha szimpi volt neki annyira hogy levelezzen, miért nem tud kerek perec visszalépni? Én megtettem, bár sokszor cinkesnek éreztem azt írni, hogy bocs, mégsem, ezért általában csináltam egy kamuindokot, hogy valaki más jobban felkeltette az érdeklődésem, akivel alakul már valami. Bár volt eset, hogy már ez nem kamu volt, hanem igaz. :)


2017. aug. 25. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Köszönjük, Emese.

Ez kb olyan, mintha én azt mondom, hogy nincsenek ri.ancok, mert én nem vagyok az.

2017. aug. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Valóban nem, sőt inkább a "túl szép, hogy igaz legyen" kategóriába tartoznak legtöbben. Aztán ki is derül, hogy valóban így is van, mert rengeteg a kamu profil, illetve az "otthon nem kapom meg amit szeretnék" típus, akik nem komoly kapcsolatot, inkább szeretőt keresnek. Van viszont egy viszonylag szűk réteg, akik normálisak, ők pár hét alatt találnak párt (ha nem is a véglegeset) és otthagyják az oldalt, vagy inaktívak lesznek.

2. Gratulálok, ezek szerint az utóbbi szűk rétegbe tartoztál.

3. Korrekt hozzáállás, de sajnos ritka.

4. Nem is sértő, inkább frusztráló, persze ezt tudni kell a helyén kezelni. Az e-mail címes dologra pedig megoldás egy ilyen esetekre fenntartott fiók, a hétköznapit valóban nem célszerű kiadni.

5. Ez valóban gáz, ugyanis ott már kialakulóban volt egy kapcsolat (tehát mindkét részről megvolt az érdeklődés), aztán egyszer csak minden jel nélkül felszívódik. Ilyenkor már valóban némi felelősséget kellene érezni és legalább egy kulturált lekoptatólevelet megírni. Aztán utána már nem kell többé válaszolni ha esetleg mégsem értette meg az illető.

2017. aug. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha van imádott barátod, mit foglalkozol ezzel a témával?
2017. aug. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A nem akarom kiadni az email címemet dolgo tényleg egy nyomós érv a korlátlan számban létrehozható email fiókok korában. :D
2017. aug. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#2 válaszolóval értek egyet.

Az én tapasztalatom vegyes.Nyílván ha nem írnak vissza az egy válasz,de az azért elárul valamit a nőkről,hogy ha írsz 50-nek és abból 2 reagál.

Nekem sok olyan volt,hogy leveleztünk,aztán egyszer csak semmi,na az olyan is.Sőt olyan is volt,hogy írta elmegy nyaralni,majd utána tudunk talizni,aztán nem írt,ráírtam,hogy mi van vele,megírta,hogy most már egy sráccal randizik többedjére és reméli abból lesz valami.Na,szóval ilyet nem illik írni egy társkeresőn,tiszteletlenség,ez mekkora gáz.

Szerintem azért van még mit rendbe tenni a fejekben.

Megértem,hogy a lányok rengeteg levelet kapnak és mindegyikre nem is kell reagálnia,de a másik oldalt is kellene nézni.Ha fordítva lenne,a nőknek sem esne jól ugyanez.Korrektséget viszont én alapból elvárok,bár ilyen nő a netes társkeresőn alig van sajnos,nehéz megtalálni.

2017. aug. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Tulajdonképpen mi a kérdés?
2017. aug. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Diavolino44 ***** válasza:
100%
Ez tok jo, de hol van ebben a fajta ismerkedesben a ferfi? Biztos, hogy nem egy szinten, van egy no aki felsorol pontokat mi alapjan fog valasztani. A pasinak ne is legyen elvarasa, mert akkor mar elve kerulopalyara kerul, hisz lesz ugyis 2-3 olyan level amire nagy kegyesen a hercegno valaszol. Persze ertem en, hogy tok jo, hogy legyezgeti egojat a csajoknak.. de ezzel az ismerkedessel, megalazodik a ferfi. S akinek volt onbizalma annak is csokkenni fog. Ezert ismerkedek kizarolag eloben
2017. aug. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Na igen, elvárás az van rendesen... Ha a pasi meg véletlenül rákérdez, hogy meg tudsz-e pucolni egy krumplit, akkor azonnal hímsoviniszta :D
2017. aug. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!