Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért menekül minden nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menekül minden nő a férfi áradat elől a társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Minden nő aki felregisztrál, férfiak százai halmozzák el ismerkedni (vagy rosszabb esetben szexelni) szándékozó leveleivel.

Az utóbbi eset nem ritka, de nem is gyakori. A férfiak többsége normális ismerkedési szándékkal közeledik.


Akkor miért van az, hogy a legtöbb nő mégis törli magát az első 1-2 nap után? Pont, hogy meg kellene jönni a kedvüknek a nagy rajongás miatt.


2017. júl. 20. 23:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
28%
mert a nőnek akivel szászak akarnak ismerkedni nincs szüksége társkereső oldalra ezzel csak az önbizalmát növeli
2017. júl. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%
Nem menekül mindenki. Van, aki évek óta fenn van, és több ezer (!) üzenettel büszkélkedhet. Olyan is van, aki már hónapok óta nem lépett be, mégsem törli magát. Sokféle júzer van.
2017. júl. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%

Mert lásd Belga - Az a baj című számát.

Egyébként sok nő csak ego tuningolni megy, és likeokon, és dícséreteken kívül mást nem kíván kapni.


Amelyik társat keres, keresni nem kíván, és mivel Brad Pitt (vagy ki most az aktuális álompasi) nem ír neki, hanem csak átlagos férfiak, ezért besír.

2017. júl. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%

Lehet, hogy valaki szeret "népszerű" lenni, én nem. Engem baromira kiakasztott, mikor 100+ levelet kaptam, amire illik ugye válaszolni, különben bunkó meg flegma vagy. Ugyanakkor legalább a felükben ugyanazokat kérdezték: mit tanulsz, mi a hobbid, kivel laksz...


Értem én, hogy ezek fontos kérdések, de az egész abban a pár napban kezdett átalakulni egy gyártósorrá. Mindenkinek meg kellett írni ugyanazt, a végére már másolgattam a szövegeket, meg volt kész sablonom arról, hogy miért választottam azt, amit tanulok, meg mit csinálok szabadidőmben... Ahhoz viszont ragaszkodom, hogy ilyen kérdésekkel (egyáltalán kérdezz-felelekkel) nem lehet közel kerülni a másikhoz. Nagyon alja, mikor olyan érzésed van, mintha robottal beszélgetnél és ha 50 "robot" van, ki is égsz a végére és törlöd magad a fenébe...


Engem nem érdekel a rajongás, ha egy gyártósor rajong értem. Engem az érdekel, ha képes valaki velem minőségien beszélgetni és foglalkozni azzal, amit írok neki. Nem sablonokkal bombázni, meg hatvanadszorra is megkérdezni, ami ott virít az adatlapomon. Az pedig kedves, hogy "szeretnélek megismerni", de a másik 100 is. Honnan tudjam, hogy ki éri meg, ha csak felszínes dolgokról rizsázik mindenki, ráadásul tucat stílusban... Nem vagyok egy egyszavas válaszoló ott sem (és itt sem :D ), de nagyon tudom sajnálni, ha valaki nem képes gondolkodni, meg a másikra figyelni, csak agyatlanul írogat, mert azt hiszi, csak ő ír...

2017. júl. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Hogy nem gyakori eset? Egyszer regisztráltam társkeresőre. Épp végeztem a regisztrációval, még se egy kép, se semmi jelentősebb infó nem volt fönt rólam, de már jött 5-6 levél. Azoknak mi volt szimpatikus a nevem vagy a feltételezhető lyuk a lábaim közt? Aha, szerintem is... Kb egy hét múlva töröltem is magam.
2017. júl. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Én is mindig így járok 5-ös.😀

Vannak, akik az újonnan regisztráltaknak rögtön küldik a levelet. Már előre tudom mi lesz benne.😆

2017. júl. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
33%
Le lehet ugratni a kwzdeményezőket de ha rossz házasságba kerültök ( sokkal gyakoribb mint gondolnának) akkor emlékezzetek erre milyen merítést lehetőségből kukáztátok a tutit
2017. júl. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
36%

Egyébként azért küldenek annyi levelet, mert egy átlagférfi úgy 10%-os válaszaránnyal számolhat, és még az se jelent semmit, mert sok szórakozgató 20-onéves lány van a társkeresőkön.

Na meg főleg azért, mert a nők semmit srm tesznek, ahol van ilyen, még az őt likoló férfiakat sem likeolják vissza ha tetszik nekik, csak üzenetre hajlandók reagálni, és ezt ki is szokták írni bemutatkozóban.

Tehát a nőknek megint azzal van bajuk, amit ők maguk idéztek elő...

2017. júl. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Diavolino44 ***** válasza:
59%

30 ev folott sokkal nagyobb az esely a valaszra, az alatt valoban olyan 10% koruli, s tok mind1 mit irsz.


1-2 nap torles inkabb egonoveles miatt regisztral.

Oksa talaltam egy jo szemlelteto peldat. Mi ferfiak mi alapjan valasztunk, leginkabb kulso, nekunk tokeletes a tarskereso olyan szempontbol, hogy egy vonzo nonek meglatjuk a kepeit. S tudjuk, ezzel a novel ismerkedni akarok. Mi az ami alapjan a no valaszt. Leegyszerusitve a szemelyiseg. Ha nem latnal a norol egy kepet sem, akkor irsz neki? Csak ha nagyon el vagy keseredve. Nah most egy csinosabb no kap elso heten 500 levelet. Hogy tudna mar kiszelektalni, ki az akivel ismerkedni akar, s nem csak szexet. Barmilyen furcsa, de a boseg zavara miatt torli magat. Vagy kivalasztja a Bradd Pitteket, s annak visszair, de mivel a Bradd Pittek kapnak mas noktol is valaszt igy nyugodtan utazhatnak szexre elobb utobb ugyis fenn akad valaki a halon. S ezutan jon a sirankozas, hogy a ferfiak a tarskereson csak szexet akarnak.

2017. júl. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
Mert riasztó az a felszínesség, ami ezeken a helyeken van.
2017. júl. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!