Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg igaz, hogy a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy a netes társkeresőkön a nagy férfitöbblet miatt, egy férfi nála 2 kategóriával lejjebb lévő nővel jöhet csak össze?

Figyelt kérdés

Tehát most leegyszerűsítve a kategóriát, nagyon leegyszerűsítve:

Ha mondjuk valaki egy jóképű és sportos férfi, akkor az egy szép arcú és csinos nővel illene össze elvileg. Annál egyel lejjebb mondjuk az van, hogy átlagos arcú és csinos, 2-vel lejjebb hogy átlagos arcú és átlagos testű, 3-mal lejjebb kategória ha csúnya arcú és átlagos testű, 4-gyel lejjebb ha csúnya és dagadt, esetleg még 5-tel is lejjebb ha csúnya és dagadt és még gyereke is van.. lehetne ragozni még.

A lényeg, hogy egy elismert és modern szociológia írásban olvastam, hogy mivel a netes társkeresőkön borzalmas a férfitöbblet, tehát ilyen 5-10szer is több lehet egy társkeresőn a férfi mint a nő, ezért egy férfinak legalább 2 kategóriával lejjebb kell menni, másképp lehetetlenség ismerkedni és randiig eljutni netes társkeresőről.


Szerintetek is így van? Ti is ezt tapasztaltátok?


2017. aug. 7. 03:25
 1/7 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs melyik kategóriába sorolsz de ha hülye, flegma, plázapic$a a csaj, teljesen mind1 mennyire bomba, esélytelen h 2-3 mondatnál többet szánjak rá
2017. aug. 7. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolod, hogy ez a kategorizálás eleve egy elbszott dolog?
2017. aug. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kitöltetlen, fénykép nélküli adatlappal csajozok. Amúgy teljesen átlagos vagyok. Rengeteget randiztam már, és ezek közül sok végződött az ágyban.
2017. aug. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, és a lényeg: ronda nőkkel nem állok szóba.
2017. aug. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"csúnya és dagadt és még gyereke is van"


Megcsináltad napomat, drága eltévelyedett barátom.

2017. aug. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a kategorizálás egész viccesnek tűnik. Akinek viszonylag szép az arca, de L-es a mérete, az hányadik kasztba tartozik? :D
2017. aug. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos igaz, Kérdező. Sőt, továbbmegyek: gyakran még a 2 kategóriával lejjebb lévő nőnél sincs esélye, mert esetleg talált már valakit, aki szebb, izmosabb, gazdagabb nálad.


A társkereső egy hordó fos.

2017. aug. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!