Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha szűz pasiként esetleg majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szűz pasiként esetleg majd összejövök egy csajjal, akkor az alábbi kamuzással el tudom fedni a múltamat?

Figyelt kérdés
24 vagyok életemben nem csókoltam meg még egy csajt sem, de evidens, hogy 10-ből 8 csaj azonnal dobna ha kiderülne, hogy ennyi idősen még nem volt csajom. Szűzként meg természetes, hogy az ágyban azonnal eldurrannék max fél perc után. Ezért arra gondoltam, hogyha szóba kerül ez a téma, akkor kamuzni fogok a csajnak, hogy nem vagyok szűz, mert már volt 2-3 kapcsolatom. Viszont már 10 hónapja egyedül vagyok, mert azóta még nem találtam meg a számításaimat és ha az ágyban gyorsan eldurrannék, akkor arra hivatkozok, hogy 10 hónapja nem volt szexuális életem és "kiestem a ritmusból", meg amúgy is egymásra kell hangolódnunk blablabla. És akkor hátha nem fogja azt hinni a csaj, hogy totál szűz lúzer vagyok, hanem csak bizonytalan és tiszta lappal indulhatok nála. Aztán 2-3 együttlét során már lehet, hogy olyan szintre jutnék a szexben, hogy soha az életben nem tudja meg, hogy én szűzként jöttem össze vele. Ez jó taktikának működik? Légyszi csak ebből a nézőpontból közelítsétek meg a kérdésemet és ne adjatok olyan tanácsot, hogy legyek őszinte, mert a csajok döntő többsége nem szeretetszolgálat és ha nem vagyok tapasztalt, akkor nemfognak sz**akodni velem. Ebből adódóan pedig már eldöntöttem, hogy kamuzni fogok, ha valaha összejövök egy csajjal. Kort és nemet is írjatok!

2017. aug. 26. 13:22
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondasz amit akarsz...


Én személy szerint elmondtam az igazat, ő örült neki. Előttem már több barátja is volt egyébként.

Én is féltem hogy hamar eldurranok, de nem így lett. Egyébként meg pihensz negyed órát és mehet az újabb menet.

22 voltam mikor megtörtént a dolog. Ő volt mindenben az első.

2017. aug. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben nem hazudnék, utána csak rosszabb. Hónapokig törtem a fejem és hibáztattam magam, mert nem állt össze kép a (már) volt barátom körül. Végül mikor bevallott az az igazságot, mindent megétettem (nem ugyanez volt a téma, de jobban örültem volna, ha elmondja a dolgok okát...)


Egyébként szerintem, ha már egy ideje együtt vagy a csajjal, nem dob, mert még nem voltál mással (voltam így és engem nem zavart, egyébként össze sem jött elsőre a szex, de tudtam az okát és nem vettem magamra)

2017. aug. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
94%

Nőként írom, hogy ha téged zavar, hogy szűz vagy, akkor keress alkalmi kapcsolatot. Olyat, akivel nem kell tervezni, csak becsiccsentve kamatyoltok egyet, aztán mindenki megy a dolgára.

Tudom, hogy nem fogadod el a 'légy őszinte' tanácsot, de hidd el, látszik az emberen, ha tapasztalatlan. Az sokkal cikibb, ha már alakul egy párkapcsolat, és magától jön rá a lány, hogy szűz vagy még. Akkor pedig ott lesz még az is, hogy hoppá, még hazudott is a gyerek.

Szóval ja, keress olyan alkalmikat, amelyeknek nincs tétjük.


21/L

2017. aug. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
41%

szerintem hihetőnek tűnik. amúgy meg ez nem az a téma, amiben annyira őszintének kell lenni. én felezni szoktam a számot:)


36/N

2017. aug. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
24 éves vagy, a korban hozzád illő lányoknak jellemzően sokkal több a tapasztalata, es nehéz türelemmel viselni egy szűz fiú bénázását. Főleg túl 1-2 parkalcsolaton, ahol rendesen ki voltak elégítve. A helyedben fiatalabb 17-18 éves lányoknál próbálkoznék. Nekik se nagyon mondhatod, hogy szűz vagy, mert pont azért kezdenek idősebb pasival, hogy tapasztalt legyen. de náluk még bejöhet a kamu duma.
2017. aug. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A legrosszabb ***** válasza:
15%
Teljesen jó, ha ezzel magyarázod meg. A szüzességedről soha ne beszélj egy nőnek sem.
2017. aug. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
100%
Gázabb, ha azt mondod, volt már kapcsolatod. Mert így nem tapasztalatlannak, hanem nagyon bénának fogsz tűnni. 2-3 kapcsolat után szexuálisan béna pasi nagyon lehangoló tud lenni.
2017. aug. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az igazmondás tetszene a legjobban, hogy tisztelsz annyira, hogy nem csak végre bedugni akarod. De te tudod.
2017. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül durransz el fél perc alatt, én pl. el sem tudtam élvezni az elsőnél, pedig vagy egy órán keresztül toltam a csajt.


Keress alkalmi kapcsolatot, ott nem vájkál senki a múltadban, max. annyit mondasz előtte, hogy kicsit kijöttél a gyakorlatból. Iszol egy-két felest, ellazulsz, előtte magadra szedsz némi elméleti tudást (erogén zónák, masszázs, nyalás, ujjazás, gumi felhúzása - de ezt rábízhatod a csajra is, alap pózok stb.) és a kutya nem mondja meg rólad, hogy szűz vagy. :D


De ha ez túl nagy macera neked, akkor inkább irány egy prosti.


29/F

2017. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
100%
Hihető, de ne azt mond, hogy 2-3 kapcsolat vagy kettő vagy három. 37 N
2017. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!