Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra nagy hátrány lenne az, ha kiderülne a férfiről, akivel ismerkedtek, hogy 24 évesen még szűz?

Figyelt kérdés
A kérdést úgy értem, hogy minden egyéb stimmelne, szimpatikus lenne. Ha kérdeznétek, nem kertelne, elmondaná, hogy körülbelül miért alakult így eddig az élete, és hogy sokat dolgozott azért, hogy fejlődjön. Nyilván nem ezzel kezdene, nem is feltétlen dicsekedne vele, de valahogy kiderülne. Hogy reagálnátok?

2017. aug. 25. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, én is csak nemrég vesztettem el egy nálam pár évvel idősebb, tapasztaltabb sráccal. Neki sem volt ezzel baja. 22/l
2017. aug. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert nem maradna meg mellettem. Rákapna a szex ízére és bepótolná minél több nővel azt amit eddig évek alatt nem csinált.
2017. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. De azt tudom hogy a barátnőim 90%-át igen. Kakukktojás vagyok.?
2017. aug. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akinek csak a szexre kell pasi,az rögtön mihelyst megtudja vagy lelép(szerintem a legtöbb így tenne), vagy tanító nénist játszana veled, magyarul ő is csak szórakozna veled, aztán eldobna. De biztos van olyan lány is, akinek ha szimpatikus leszel, emiatt nem fog elkerülni. A szerelemhez nem kell szex, az a szerelem velejárója. Akit szeretsz azt elfogadod olyannak amilyen. Nálam nem lenne hátrány ez, mivel én is az vagyok.
2017. szept. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt egy barátom, aki 27-28 éves volt amikor mi összejöttünk. Ő is szűz volt akkor, de végül mi sem feküdtünk le. Neki mindig fontosabb volt a karrier és az egyetem (a második diplomáján dolgozott akkor és közben elkezdett még egy szakot). Nem volt sok hosszabb kapcsolata, ezért nem feküdt le soha senkivel. Velem is fél évig volt együtt, de nagyon viharos volt a kapcsolatunk. Mivel én sem vágyom gyakran a szexre, így nem emiatt szakítottunk. Rájöttünk, hogy ég és föld a különbség kettőnk között, nem illünk össze. Szóval szerintem nem hátrány.
2017. szept. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy derülne ki? Ha túl őszinte akkor számolnia kell azzal hogy dobják. Már bocs de minden olyan dolgot el kéne mondania az embernek magáról ami rizikós? Horkolás, gyakori szellentés, csámcsogás, ívás, agresszió, munkakerülés, szerencsejáték ....???
2017. szept. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os: ha valaki már az elején dob valakit a negatív tulajdonságai miatt, akkor annak csak azt tanácsolom, hogy ismerkedjen meg saját magával. Senki nem tökéletes, mindenkinek el kell fogadnia mindenkiben valami negatívat.


A másik, hogy igen, el kell mondania. Ha már dobják, jobb az elején túlesni ezen. Az összes dolog kiderülne idővel és aki ezt az elején sem fogadja el, az később sem fogja.

2017. szept. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7es valójában ez megy most is és úgy működik hogy az őszinték a lúzerek(sajnos). Elején minden piszlicsáré dolog miatt kuka mert " jaj ez is több rossz a kelleténél, de mi lehet még amit mégis eltitkol". Aki Mr. Tökéletesnek hazudja magát az megkapja a csajt.....persze kiderülnek háromszor durvább dolgok mint ami miatt az őszinte srácot lekoptatták de úgy vannak vele" x hónapnyi kapcsolatot kár lenne kidobni emiatt" és elhitetik magukkal hogy más pasi mégrosszabb lenne. A becsajozás nem az úriemberek műfaja, nem a lovag korban vagyunk
2017. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!