Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme reggel felkelni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme reggel felkelni, dolgozni járni, pénzt keresni, egyáltalán van értelme bárminek is ha az ember egyedül van?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem hogy teljesen fölöslegesen igyekszem
2017. júl. 26. 09:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Majd ha úgy érzed, hogy egyedül is van értelme az életednek - és nem akarsz görcsösen, minden áron párt találni - akkor menni fog a társkeresés is.
2017. júl. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%

Hát nem ez az élet értelme, de csinálni kell, hogy számlákat fizess és mindenféléket csinálhass.

Keveseknek adatikmeg, hogy a munkájuk a kedvenc időtöltésük is egyben.

2017. júl. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
36%
Azt mondjak az elet/a boldogsag csak akkor er valamit ha van kivel megosztanod. Vannak karrieristak, individualistak akik nagyon elszantan egyedul vannak es hangoztatjak, hogy ez bizony igy az igazi de ez valojaban nem igaz. En tapasztalatbol mondom, hogy semmit sem er az elet ha egyedul vagy. Akit anyu apu "tulszeretett" szereto csaladban elkenyeztetett erzelmileg is es voltak mindig baratai vagy parkapcsolata az beszel csak ilyen hulyesegeket mert jo dolgaba mar elfeljtette mi az igazan fontos. Persze biztos a karrier meg a penz... Udv a kapitalista rendszer fogaskerekei kozott, ezt jol bevetted. A szereto csaladot nem potolja senki, akinek valamilyen oknal fogva nem jutott ebbol az pontosan tudja mirol beszelek. Meg a legkegyetlenebbnek tuno eliteltek is csak kint akarnak lenni a csaladjukkal (mar akinek van ugye) , pont tegnap neztem egy ilyen dokumentumfilmet. Szoval kedves csaba, egy ideig van ertelme de hosszu tavon kiurulsz belul ha mar nem lesz senkid csak a feluletes kapcsolatok.
2017. júl. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
58%

Mert jobb érzés lenne hajnali ötkor úgy kelni az óracsörgésre, hogy a párod mellől mászol ki az ágyból?

Vagy kapsz egy jobb állást, jutalomból, mert be tudtál csajozni?

Jobb úgy 8 órát húzni az igát, hogy szívesebben lennél a másikkal, rá meg alig jut időd?


Hagyjuk már ezt a bőgést, hogy ha végre betudnál csajozni, akkor az egész életed egy összefüggő mámor, nő nélkül meg nincs értelme.

Ez rád nézve szánalmas, ha semmit se ér az életed.

Leonardo da Vinci: sose volt nője. Mégis elég rendesen kimaxolta az életét!

2017. júl. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%
Pont ugyanannyi értelme van egyedül, mint párkapcsolatban. Ha azt hiszed, hogy egy párkapcsolat majd csak úgy megoldja a problémáidat, tévedsz. Tudom, hogy oltári közhely, de igaz, amit az első ír.
2017. júl. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
48%
Nekem lenne, mert egyedül is jól el tudok lenni. Vannak olyan hobbijaim, amik örömet szereznek nekem, és nem kell hozzá társ.
2017. júl. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Egy problémát meg fog oldani,azt hogy nem leszek egyedül
2017. júl. 26. 09:35
 8/23 A kérdező kommentje:
Én is el tudok lenni egyedül de nem hosszútávon.
2017. júl. 26. 09:37
 9/23 anonim ***** válasza:
25%

Kezdj el drogozni.

Rövid életed lesz, de jó.

2017. júl. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ha lenne egy barátnőm tulajdonképpen elégedett is lennék az életemmel.De így hogy nincs hiába van munkám,hiába van pénzem,mégis olyan mintha nem lenne semmim
2017. júl. 26. 09:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!