Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemen hogyan tudnék lányokkal úgy ismerkedni, hogy ne kelljen piálnom és mindenféle hedonista erkölcstelen baromságban részt vennem?

Figyelt kérdés
24 vagyok, már pár éve egyetemre járok, de most gondoltam bele igazán, hogy amíg más hetente ismerkedik egyetemista csajokkal és dugja őket, addig én sosem voltam egy egyetemi bulin sem és egy lányt sem ismerek az egyetemről. Persze nem meglepő, hiszen utálom az alkoholt és a bulizást így a tipikus egyetemi közösségbe én nem illek bele. Életemben nem voltam részeg, jelenleg is szűz vagyok. A gólyatáborba sem mentem el anno, mert úgy gondoltam, hogy nem az én világon és csak ki lennék közösítve. Ugyanakkor mindig titkon reménykedek abban, hogy biztos lenne olyan egyetemi csoport/rendezvény/közösség, ahol tudnék szolid lányokkal ismerkedni és lefeküdni velük. Van-e egyáltalán erre mód vagy ott is csak a p*csméregetős piálós szubkultúrán keresztül (amiben az én paramétereim miatt értelemszerűen óriási hendikepben lennék) lehet lányokkal összejönni? Zárójelben megjegyzem, hogy alacsony és vékony illetve introvertált vagyok valamint kommunikálni sem tudok jól. Ezen információk tudatában milyen lehetőségem van egyetemen összejönni egy normális csajjal?

2017. aug. 27. 18:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
ja, és persze nem kell ehhez buli, meg piálás, egy könyvtárban, vagy épp a buszon is lehet ismerkedni, ha akar valaki...
2017. szept. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!