Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Erkölcstelen? Mit tanácsoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erkölcstelen? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A következő problémám van már egy jó ideje s ebben szeretnék tanácsot kérni tőletek.

Elkezdtem vonzódni egy kolleganőmhöz, aki férjezett. Fiatalok vagyunk s együtt dolgoztunk. Egyre jobban megkedveltem őt, és ő is engem. Többször találkoztunk munkán kívül is. Nem gondoltam én semmi másra barátságon kívül, de idővel észrevettem, hogy nap mint nap gondolok rá, sokszor rajta felejtem a tekintetemet, miden pillanatnak örülök, amit vele tölthetek.

Természetesen semmit nem tettem, hiszen távol álljon tőlem, hogy szétrobbantsak egy házasságot, és ő is hűséges típus. Nem kellene így gondolnom rá. Már ritkábban találkozuk mert elment terhes táppénzre. :)


Valami esetleges tanács a szituációval kapcsolatban? :)



2016. jan. 8. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

milyen tanácsot vársz?

felejtsd el!

2016. jan. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
szerezz tőle haj vagy nyálmintát és klónoztasd le egy illegális laborban :D
2016. jan. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
várd meg, mig elválik. h ő is vonzodik, ez is egy ujabb példa arra, miért ütközik elméletben a házasság szentsége a gyakorlati élettel, mert sose tudhatod előre, hányszor leszel még szerelmes az életdben... mi lesz igy a házasságával 10-20 év mulva.. ?
2016. jan. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló! :)


Igen, valóban. Érzékelhető volt az ő vonzódása is, csak hát tiszteletben tartja a házasság szentségét, ahoy én is. A kolegák köre illetve akik ismerik nem jósolják sok hosszú évre a házasságukat.


De félreértés elkerülése végett, nem vagyok magam alatt. Az élet megy tovább, minden téren haladok előre és optimizmussal tekintek előre...Csak már kezdtem furcsállani, hogy ennyi idő után sem megy i a fejemből és hogy még mindig ott van az agyamegy szegletében folyamatosan.

2016. jan. 8. 02:24
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Olyan nagyon nem vonzódhat hozzád,ha terhes lett a férjétől!

Vagy nem a férjétől lett?? ;-)

2016. jan. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
miért ne vonzodhatna ? figyelj, ha optimista maradtál, akkor nincs gond, ezt tartsd is meg. jol állsz a dologhoz, nem mész bele semmi erkölcstelenbe és nem huzod le magad. ismerkedj másokkal, aztán lehet, összefuj még egyszer az élet valamikor titeket..
2016. jan. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a kérdésedre is válaszolva, ez nem erkölcstelen.
2016. jan. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!