Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A telt, szép női keblek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A telt, szép női keblek olyan tulajdonsága a nőknek, amely csupán a top pasik privilégiuma?

Figyelt kérdés

Lehet hülyén fogalmaztam meg a kérdést és senkit nem akarok provokálni, de most hirtelen belegondoltam a szép, női mellek szerepére és valóban olyan "kuriózumnak" számítanak, amelyek csak a jóképű, helyes, sportos, gazdag pasiknak adatik meg vagy ez szimplán egy tulajdonság? Tegyük fel, hogy egy csajnak olyan formás cicijei vannak, mint Scarlett Johanssonnak: [link]

Egy ilyen formás mellekkel rendelkező csajnak törvényszerű, hogy jó pasija van? Lehet naiv a kérdésem, de mivel szűz vagyok igazából még nem is volt lehetőségem ezt a jelenséget jobban megvizsgálni/elemezni. Főleg abban a tudatban, hogy itt mindenki azt az igét hirdeti, hogy komoly kapcsolatban háttérbe szorul (de nem válik mellőzötté!) a külső és a belső kerül jobban előtérbe, emiatt nem lényeges a nők mellmérete.

Nem tudom ebben mennyi az igazság, szóval azért megkérdezem tőletek, hogy mégis mennyire játszik szerepet a női mell egy párkapcsolatban? Egyáltalán mi ennek a tulajdonságnak a férfiakra vonatkoztatott megfelelője? Magasság, izmos testalkat...? Igazából, nem gondolnám, mert tök átlagos vagy átlag alatti lányok is magas pasikra buknak, ugyanakkor láttam már nem egy izmos pasit is csúnya lánnyal. Létezik, hogy egy alacsony/vékony/átlagos arcú/tök átlagos keresetű pasi komoly kapcsolatba kerüljön egy szép, telt keblű szexuálisan látványos csajjal? Ismertek ilyen személyt? Vagy a szexuálisan vonzó testrészek/tulajdonságok mindig aféle aduászt jelentenek mindkét nem fegyvertárában? Jó lenne ha valaki segítene helyére rakni ezzel kapcsolatban a tényeket. Előre is köszi a normális kommenteket.



2017. aug. 27. 19:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
84%
Annak bejövök,akinek a duci nők az esetei,a cicim is nagy és aránylag nagy volt normális alkattal is,de nem hiszem,hogy ettől lennék jó nő.Most mégis egy jó pasi udvarol.
2017. aug. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
52%
Akárhogy is nézzük a nagy mell óriási előny egy lánynál, és sokan vagyunk, akiknek csak az ilyen lányok tetszenek. Viszont eleve sokkal ritkább lányoknál a nagy mell (sajnos) és igen, általában (ha nem is minden esetben) nekik jobb pasijuk is van többnyire, szóval jóval nehezebb egy ilyen lánnyal összejönni. Mondjuk úgy, jogosan magasabbak az elvárásaik:)
2017. aug. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!