Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A gyönyörű nőknek mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyönyörű nőknek mindent elnéznek?

Figyelt kérdés

Van egy gyönyörű làny (25) az ismeretségi körömben.

Nagyon pörgős csajról van szó, ha öt percig nem róla van szó, nem vele törtènik valami, màr nem érzi jól magât, és mindent megtesz, hogy megint körülötte forogjon a vilàg. Mindenkihez bújik, ölelget, kislànyos hangon beszèl...

Az egyik csajra megsértődött, mert ugyanaz a becenevük (pl mindkettő Zsófia, és mindkettőnek Sophie, tehàt nem egyedi dologról van szó), és kikérte magànak, hogy senkit ne merjenek úgy hívni, mint őt. Mindenkivel kedves, aztàn kibeszèli őket a hàtuk mögött (velem is ezt csinàlta, azért nem kedvelem).

Olyan, mintha mindenhez értene, de igazából még semmit se végzett el (gimin kívül), mert minden éven màst akar csinàlni. Többnyire meg azért nem, mert eltartjàk.

Én régóta tudom, mivel szeretnék foglalkozni, de ez ugye unalmas.

Màs gyönyörű csajról is hallottam màr, hogy mindenki a làbai előtt hever, a nő meg semmihez nem ért. De legalàbb szèp.

Àtlag földi halandó a nyomukba se érhet ilyen nőknek, hiàba értelmes?

Velem se akar senki baràtkozni (pàrom màr van, de neki is ez a csaj volt az ideàl elsőre), ha megismerik a màsik lànyt


2017. aug. 24. 13:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Van ez igy. Kar hogy ezek a csajok tul butuskak felfogni, hogyha normalisan, intelligensen es kedvesen viselkednenek akkor az igazan ertelmes es csucskategorias ferfiak is odalennenek ertuk. Nekem rosszindulatu lany nem kene akarhogy is nezhet ki.
2017. aug. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Ez van sajnos. Viszont jót röhöghetsz rajta 20 év múlva, mert amit te érsz el, azt az idő vasfogai nem rágnak meg.Ha ő semmit nem tud felmutatni a külsején kívül, elég nagy bajban lesz, mert a konkurencia már felnövőben van.
2017. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Miért akarsz ilyen lány "lába nyomába" érni? Ennyire csak a külsőt látod értékesnek, hogy ezekkel foglalkozol?
2017. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem, de ha én elkezdek beszélgetni valakivel, elvagyunk, erre megjelenik ő (vagy más ilyen kategóriàs làny), és már le is vagyok ejtve.
2017. aug. 24. 13:26
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Igen ez tenyleg igy van, sajnos a ferfiak ezt csinaljak ezt mar en is tapasztaltam
2017. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ideig- óráig talán igen, bár azért egy ilyen "névhasználat" ügyben, bármennyire is gyönyörű, kicsit is normális emberek kiröhögik és "helyre teszik"...
2017. aug. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Tényleg létezik ez a kategória és ennek árnyalatai is. Nekem van egy ismerősön, aki egyébként intelligens, kedves, és jó a humora is, e mellet pedig igazi jó nő külsőre (baba szépségű arc, karcsú, izmos test stb) Az egyetlen dolog, ami néha rettenetesen zavar benne, hogy minden férfival "cicázik", fogdossa őket (karjukon hátukon, vállukon), megváltozik a hangja, ha velük beszél (ilyen kislányos, aranyoskodó törékeny benyomást kelt) Szerintem nála ez nem tudatos, vagy már nem az. Akkor idegesít, ha mondjuk olyan pasival csinálja, aki velem van, vagy mikor belibben egy beszélgetésbe, és minden hímnemű csak rá figyel. Kivéve azokat, akiket ez szintén idegesít, és rászonlak, hogy ne pózoljon. Bevallom, egyszer egy társaságban szóba került, és mindenki dicsérte, hogy milyen kis aranyos stb, elszakadt nálam a cérna, és finoman megmondtam, hogy amúgy ha nincsen férfi a közelben, tök máshogy viselkedik, és ez nekik szól. Ledöbbentek eléggé, eszem a naivitásukat.


Akit fent leírtál, azt én nem nagyon viselném el a közelemben. De gondold el, mekkora kisebbségi érzete lehet, ha ennyire túlkompenzál, és mindennek róla kell szólnia, mindenben neki kell lenni a legokosabbnak, legszebbnek, legérdekesebbnek. Egy magával elégedett embernek nem kell ennyi visszaigazolás, és nem így viselkedik.

2017. aug. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze. :)


Van, akinek mindent elnéznek. Az a vicces, hogy sokszor még a kevésbé gyönyörűeknek is, csak van aki úgy tudja tekerni magát, hogy mindenki őt szereti.


21/L (ronda)

2017. aug. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
az ilyen tipust messziről kerülöm, szerencsére ők is engem
2017. aug. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Gondolj arra, mi lesz vele 20 ev mulva, mikor mar a multe a szepsege, az egyetlen "erteke". Nem irigylesremelto ez a no. Te 20 ev mulva is boldog es elegedett lehetsz, mig o nemigen.
2017. aug. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!