Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire lenne ciki, fényképés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne ciki, fényképésszel (studió), profil képeket készíteni direkt Tinderre, a jobb hatás érdekében?

Figyelt kérdés
2017. aug. 28. 09:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Felesleges.
2017. aug. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne jussunk már el oda, hogy komplett stúdiókat (fotós, fodrász, sminkes, stylist) foglalkoztatunk pár társkereső kép elkészítéséért. Bár ők bizonyára örülnének neki :). Sikereid biztosan nagyobbak lennének, de egyszer csak találkoznotok kell élőben is, oda meg nem viheted a Photoshop-ot. Szerintem bőven elég egy ilyen képen annyi korrekciózás, amire egy átlag telefon is képes.
2017. aug. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

EGy csomó embernek vannak fent ilyen képei, főleg a nőknek.


Ha értesz egy kicsit a fotózáshoz, akkor gyorsan kiszúrod.

2017. aug. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Egyáltalán nem ciki. A ciki az lesz, amikor randin nem ismernek meg.
2017. aug. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Felesleges. A legtöbb esetben totál erőltetett lesz az eredmény, és az baromi riasztó tud lenni (azt hiszik, hogy túl kivagyi vagy, túl magas igényű, hülyeségre költöd a pénzed, biztos rohadt ronda vagy élőben stb.). Főleg hogy hát stúdiófényképész és stúdiófényképész között is van különbség. Van ismerősöm, aki az úgy készült képeit tette fel Facebookra, és... izé... a sminkje borzalmas volt, a képek meg mint vmi ilyen cigányos Zsuzsy Butiq (direkt így írtam) webshop hirdetőképei... igénytelen, proli, rossz megvilágítású...
2017. aug. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem módosított képre gondoltam, csak előnyös pozíciókból készült képre. Fény meg miden jól bellitava legyen. És nem valami homályos szar.

Tolóval meg , hol jól sikerül , hol nem annyira jól.

2017. aug. 28. 10:34
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Felesleges, élőben úgy is kiderül, akkor nem csak a jó profilodat látja.


Ha már ez foglalkoztat, és nem elégszel meg egy normál képpel, inkább kicsit előnytenebbet rakj fel, hogy nagyobb legyen a pozitív meglepetés élőben. ;-)



N

2017. aug. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

"Felesleges, élőben úgy is kiderül, akkor nem csak a jó profilodat látja. "


Ez relatív, hogy megéri e. Az első benyomás az a fotó, ha az nem jó, akkor rád sem kattint, el sem indul a kommunikáció.


Én például gyakran jártam úgy társkeresőn, hogy küldtem levelet+képet, láttam, hogy a profilom (gyakorlatilag a képeim) megnézi, majd ezt követően a levelet már ki sem nyitotta, tehát esélyem sem volt sem az élőben találkozásra, sem arra, hogy a humorommal, a beszélőkémmel érjek el valamit.



Ha innen nézzük, akkor igenis megérheti csináltatni jó képeket, növeli az esélyét annak, hogy egyáltalán meginduljon a kommunikáció, amiből persze bármi lehet


(és itt a jó képeknél nem arra gondolok, amikor pl az elhízott nő magasról fotóztatja magát, hogy csak a mellei látszódjanak, a hasa nem, vagy mikor a kopasz férfinek az összes képe szűk képkivágással készül, hogy a feje búbja ne látszódjon).

2017. aug. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ezzel az a baj, hogy ezt más is látja, hogy profi stúdióban készült.

Természetellenes hatást kelt, még ha jobban is nézel ki rajta mint egy átlag fotón.

2017. aug. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#7-es, na ja, csakhogy ez a Tinder olyan mint egy vizuális állásinterjú, és akár férfi akár nő, a kinézet alapján fog rostálni, tehát érthető, hogy mindenki egy jó képet akar magának választani, nem egy rosszabbat, előnytelenebbet.
2017. aug. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!