Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ma az egyik társkeresőn ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma az egyik társkeresőn ezt a női bemutatkozót olvastam. Férfiak, mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

"Komoly kapcsolat reményében regisztráltam! 

Bízom benne hogy hamarossan megtalálom azt a JÓMÓDÚ FÉRFIT akivel megy a családalapítás is!!!"


A Párom.hu-n találtam egyébként, és egy elég csinos nő van a fotókon. Legalább őszinte és ez díjazandó :D


Mi a véleményetek erről? Mennyire szerencsés egy ilyen bemutatkozó, és milyen férfiakat lehet vele bevonzani?



2017. aug. 5. 19:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Ez még mindig jobb,mint amikor a 35 év feletti lelakott,kétgyerekes alakok keresnek fiatal,dekoratív csajokat.
2017. aug. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%

"milyen férfiakat lehet vele bevonzani?"


az olyanokat akik megfelelnek az említett elvárásoknak.

egyébként nem tudom mit vagy ezen kiakadva, csak itt a gyiken divat hogy a nők nem a pénzre mennek.

a való életben meg a nők bőven több mint a fele először megbizonyosodik a megfelelő egzisztenciáról, és csak azután gondolkodik komolyabb dologban.

mióta világ a világ, ez így megy.

csak vannak akik szándékosan tagadják ezt, mert jobban esik nekik így élni.

2017. aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

Nézd, a párom.hu-n 6-7X annyi férfi van fent mint nő. Ezért egy ilyen szöveggel tudod milyen férfiakat lehet "bevonzani" ? Jómódú és komoly kapcsolatot kereső férfit, aki családot akar alapítani.


Ezzel a szöveggel gyakorlatilag kiszűrte a csóró és csak dugni akaró férfiakat.

2017. aug. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Feltetelezem, nem 18 eves a holgy, hogy raer szorakozni. Csaladot szeretne alapitani, azt pedig, hiaba nyafiznak itt a gyakoris fiucskak havi 100 ezerbol meg "deszepalelkem"-bol, nem lehet.
2017. aug. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%

A jómódú azt jelenti, hogy tehetős, gazdag.

Na, a családalapításhoz nem kell feltétlenül gazdagnak lenni, oda elég egy normál egzisztencia is.

Másfelől pedig a a hölgy egy szóval nem írta, hogy azért kell neki gazdag csávó mert csak úgy tud családot elképzelni, hanem úgy írta, hogy "is", tehát legyen gazdag, aki készen áll a családalapításra is.


Tehát, hogy már értelmeztük is a szöveget, mert látom, ez eddig keveseknek sikerült, az utolsó az teljesen mellélőtt, jöhet a vélemény is:


Nem szimpatikus lotyó.

2017. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
De amúgy kérdező, ha talál ilyen férfit is, akit leírt, miért érné be kevesebbel?
2017. aug. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha jómódú lennék (most sem vagyok csóró, csak fiatal), akkor nem választanék olyat, aki külön kiemeli, hogy neki jómódú kell.
2017. aug. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Diavolino44 ***** válasza:
64%

#3

Nah az ilyen holgyek altalaban. Bevonnzak, a csak szexre utazo pasikat. Tudom mert en is ilyesmi tipusu noknek szoktam felkellteni az erdeklodeset, parszor dugunk aztan mehet ahova akar. Kiszurni?? Ne nevetess, pont ezzel teszi fel, a celkeresztet a homlokara. ;)

2017. aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Csinos,szép nő miért is ne akarhatna jómódú pasit?Vagy 50 éves,fogatlan alkoholista közmunkást kéne keresnie? :D
2017. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha te ilyen vagy es tetszik a no, akkor jelentkezz. Ha nem, akkor meg nem mindegy? Nagyon sok jomodu ferfinek van igenye csinos tarsra. Ha ez mindkettojuknek jo, akkor mi a baj?
2017. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!