Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, ha kiírnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha kiírnak egy kérdést, hogy milyen alkatú lányokat szeretnek, leírom hogy nekem a vékonyak jönnek be, akkor lepontoznak?

Figyelt kérdés

Tagadnom kellene vékony férfiként, hogy ők vonzanak?

Ezredik eset. Nem szidok, nem írok semmi mást, csak egyéni preferenciát.

Azért elég idegesítő. 22F


2017. aug. 28. 13:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%
Sok a dagi női gyk-s. Ez köztudott.
2017. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Nőként ha én írok hasonló semleges választ, hogy a szélsőséges testalkat (tehát pl. elhízott vagy sovány) nem vonz, és én sem vagyok szélsőséges testalkatú, engem is lepontoznak. Ne foglalkozz velük.
2017. aug. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
66%

Mert rengeteg a kövér nő itt.A lepontozással büntetnek.

Sajnos,lefogyni nem fognak tőle..

2017. aug. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
A nőket is lepontozzák, ha azt írják, hogy izmos, jóképű férfit szeretnének. Itt ez megy :)
2017. aug. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Én a pontozást már régóta nem értem. Gyakran megírom a szerintem helyes választ,lepontoznak,az utánnam lévő leírja ugyan azt,őt meg felpontozzák...

Nonsense.

2017. aug. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%

Én meg bármit írok egyből lepontoznak. :D Miért érdekel egy nevetséges és valótlan számadat? Itt nem hasznos/nem hasznos elv alapján pontozzák a választ, hanem lájk/dislike módon. Ha valaki nem úgy gondolja mint te vagy nem vagy neki szimpatikus akkor írhatsz bármit.

Amúgy nekem is a véknyabb lányok jönnek be, de van, hogy teljesen elvarázsol egy husis (+20-25 kiló) lány is mert arányos a teste és van egy szexis kisugárzása.

2017. aug. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Jó neked Jaguar.

Én mindig elátkozottnak éreztem magam, amiatt hogy nekem kizárólag csak a vékony lányok jönnek be. Nagyon szűkíti az áldozatok körét:/

2017. aug. 28. 13:19
 8/23 anonim ***** válasza:
63%
Mert koverek es a lepontozassal egetik a kaloriat.
2017. aug. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
81%

Látom, te is csak vitatkozni akarsz, és arra játszol, hogy a két tábor ismét egymásnak boruljon.


Persze ha egy nő le meri írni, hogy azokat szereti, akik szintén egyetemisták vagy már diplomát szereztek, akkor azonnal jönnek a sült krumplis poénok, meg 2 kérdés arról, hogy a diplomások miért hordják fent az orrukat...


Másrészt: nem veled van a baj, hogy vékony férfiként vékony nőt akarsz. Azokkal van a baj, akik pasiként leírják, hogy foghíjasok, kövérek, és semmit sem értek el az életben, DE nőből már nem jó nekik a 'zsírdisznó.'


21/L

2017. aug. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Engem is pontoztak már le mikor leírtam a fentemlítetthez hasonló kérdésre, hogy a telt nők tetszenek. Nem kell az ilyesmivel foglalkozni. Van aki tévesen azt hiszi, hogy a hüvelykujjak a tetszésnyilvánításra vannak.
2017. aug. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!