Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha havonta három napot töltök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha havonta három napot töltök Magyarországon, akkor milyen lehetőségeim vannak ismerkedés szempontjából ha komoly kapcsolatot szeretnék?

Figyelt kérdés
Egy komoly nővel, akivel hosszú távon tervezhetnénk. 24 éves vagyok. Nem vagyok az a bulizós típus, az interneten pedig nem ír vissza senki.
2017. aug. 26. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

Nem sok. Mi értelme egy olyan kapcsolatnak, ahol havonta három napot töltötök együtt?? Ez még egy több éves házasságban is nehéz, ha az egyik fél elkezd külföldön dolgozni (apukám ebbe kényszerült, mert itthon már nincs olyan munkahely, ahol tudna dolgozni a szakmájában), nemhogy egy induló kapcsolatban.

Ez kb azt jelentené, hogy az egész kapcsolatot az interneten kellene felépíteni. Ismerkedj külföldi magyarokkal, nyilván vannak ott is, ahol élsz.

2017. aug. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

24 évesen ennyi eszed van csak, mint ami leszűrhető a kérdésből? Ez most komoly?


Miért nem külföldön ismerkedsz, ahol tulajdonképen az egész életedet éled?

Miért nem az egyszerűbb utat választod?

2017. aug. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak otthon tudnék ismerkedni. A munkám miatt sokat utazom egyik országból a másikba, nem találkozom magyarokkal, csak otthon.
2017. aug. 26. 19:36
 4/13 anonim ***** válasza:

Semmi értelme erőltetned az egészet. Vagy a munkád, vagy a párkapcsolat. Valamelyik jelen helyzetben meg fogja sínyleni.

Egy párkapcsolat teljes embert kíván.


Szóval, amikor majd úgy döntesz, hogy valóban kapcsolatot szeretnél, akkor itthon fogsz dolgozni, ennyi. A fizikai kontaktust semmi se pótolhatja.

Elég önző dolog lenne a részedről, így belemenni egy kapcsolatba.

2017. aug. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez elég lehangoló. Mire felépítem az egzisztenciám, ki fog szóba állni velem 28-30 évesen nulla párkapcsolati tapasztalattal?
2017. aug. 26. 20:09
 6/13 anonim ***** válasza:
A havi 3 nap nem sok, ha két hetente jönnél vissza, már jobban hangzana, nekem személy szerint azzal semmi gondom nem lenne, de talán a 3 nap is elmegy még ideig-óráig.
2017. aug. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Keress olyan nőket, akik nem kapcsolatfüggők, meg levakarhatatlan ragacsok, hanem függetlenebb emberek, velük talán még össze is jöhet, bár sajnos kevés ilyen nő van...
2017. aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Magyarországon sehogy. El vagy tévedve ha azt hiszed, hogy lesz nő, akinek elég havi három nap találkozás. Te komolyan gondolod magad amúgy?
2017. aug. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

:)


Külföldön élek, most 34 vagyok, nincs senkim szóval ha neked 30 éves korodra lesz egzisztenciád,és találsz partnert, már jobban jöttél ki a dologból mint én.


Melyik ország egyébként? Csak azért mert német és osztrák tele van magyarral....

Egyébként nem lehetetlen sem otthon, sem kint ismerkedni és összejönni magyarokkal, az itteni ismerőseim felének azután lett barátnője hogy kijött.

2017. aug. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ismerkedni lehet, komoly kapcsolatot összehozni esélytelen. Havi 3 nap, amiből legalább 1 elmegy az ügyek intézésére, haverokra, családra. Komoly kapcsolat, mi? Gyereket nevelni is havi 3 napban tervezel majd?
2017. aug. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!