Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyenek badoon a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek badoon a lányok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne az egyik problémám hogy bandoon a lányok mikor betetszikelnek utána ha rájuk írok nem írnak. Ha tetszem neki és ráírok akkor miért nem reagál valamit? (Megnézni megnézi). A másik ez nem csak badoon van hanem facen is. Mikor beszélek egy lánnyal és elhívom randira az meg se nézi facen és többet nem ír. Pedig ő keres engem. Na már most lehet hogy nem tudok lányokkal beszélgetni interneten? Vagy mi a tököm van? A valóságban minden lánnyal elbeszélgetek szinte. Tetszem is nekik. (Mikor elmegyek a haverokkal buliba ami nagyon ritka vagy utcán) De ez a badoo felidegel. Most is van egy csaj akivel a trónok harcáról beszélgetünk és elvagyunk hülyülünk de az biztos hogy ha elhívnám randira akkor annak a beszélgetésnek is annyi lenne. (Azért nem próbálom elhívni mert amúgy se nyűgözött le csak példának mondtam beszélgetni jó vele meg hülyülni) Azért ismerkedek badoon mielőtt még megkérdezné valaki mert nem tudok olyan helyre járni ahol csajozhatnék de majd a sulival elkezdődik a jó világ. Én nem értem ezeket rájuk írnak 20 egy nap és már ők a minden? Az egész egy szarkupac. 19/F

#barátnő #probléma #társkereső #társkeresés #Badoo #barátnő találás #badoo logika #badoo lányok
2017. aug. 28. 18:35
1 2
 1/13 anonim válasza:
61%
Ne az interneten ismerkedj.
2017. aug. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Ne neten ismerkedj, ha idegesítenek az ilyenek :D Jön a suli, jönnek a bulik, ott majd ismerkedhetsz valós személyekkel is :D a netet meg hanyagold, mert csak feleslegesen szökken fel a vérnyomásod:D
2017. aug. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok még ilyeneket annyira megható. Vagy 8 oldalnyit. :(
2017. aug. 28. 19:06
 4/13 anonim ***** válasza:

Mert egy társkeresőn az emberek sokkal inkább élnek a lehetőséggel, hogy válogassanak. Az egyik pillanatban még Te vagy szimpatikus nekik, a következő 20 percben meg lehet, hogy jön egy olyan pali, aki maga az Adonisz külsőleg(lehet, hogy Te is az vagy, de ő mégis egy fokkal jobb), ezért inkább megpróbálják nála a dolgot.

Társkeresők inkább a külsőségekről szólnak, sok előnyös fotóval az élen, az embert nem igazán tudod megismerni.


Egyébként valószínűleg azok a lányok is ugyanúgy tekintenek rád, mint Te a trónok harcás lányra: elbeszélgetnek veled, elhülyülgetnek, de nincs meg az a fajta "lenyűgözés" a részedről számukra, ami miatt benne lennének a randiba is.


Javaslom engedd el az internetes ismerkedés ezen formáját, feltéve ha komoly kapcsolatot szeretnél. Amennyi időt el lehet ezzel a fajta ismerkedéssel baszni, főleg, hogy a legtöbbjükön érdemes prémiumot váltani, ha mondjuk szeretnél sikeresebb is lenni, és élhess a plusz szolgáltatásokkal, amik által mondjuk a főcímlapra kerülhetsz, nem éri meg. Inkább töltsd el hasznos dolgokkal az idődet.


Egyébként egyik ismerősöm például pont Tinderen találta meg élete szerelmét, szóval vannak még csodák, de a Badoo, a Twoo, meg az ehhez hasonló trash oldalakat szerintem hanyagold. :D

2017. aug. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem mindig visszaírnak. Igaz, csak nagy ritkán, évente 1x, besörözve, amikor nagyon magam alatt vagyok szoktam csak ráírni azokra, akik megnézik a profilom. Aztán pár óra múlva törlöm is magam.
2017. aug. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Diavolino44 ***** válasza:

A negyes jol irja, beszelgetnek 3-4 emberrel egyszerre, nem fognak belekezdeni egy ujabb sraccal egy ujabb ismerkedesbe. Ha meg eppen mind 3-4 zatonyra fut. Mert a hercegnoknek eleg egy rossz mondat is akkor azokbol fog valogatni akik frissen irtak, nem fog visszalapozni, hogy tenyleg tegnap annak a sraccal elkezdek levelezni. Mert megteheti, hogy valogat, aztan ha tul sok volt a szelekcio a reszerol, hogy az internetes ismerkedes nem neki valo. :D

Ez 30 evfelett megvaltozik, akkor mar normalis ember modjara megy a kommunikacio, de gondolom nem azt a korosztalyt keresed.


S en is azt javaslom, hogy elobe ismerkedj!

2017. aug. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt tapasztalom Tinderen, szintén fölidegesít :D
2017. aug. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De mi a francnak loveol ha vissza se ír. Ezen nagyon kiakadok. Logika.
2017. aug. 29. 06:24
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát ja, mondjuk én el tudom képzelni, hogy nem mindnek tetszett a szövegem XD

Te hogyan írtál rájuk? :D

2017. szept. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szia. Szia mizu? Szia (valami frappáns szöveg róla pl szia látom szereted a lekváros kenyeret. Most csak mondtam valamit. :D. De elindult a beszélgetés . Megjegyzem ez jött be a legtöbbször.
2017. szept. 5. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!