Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyan pasik/férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan pasik/férfiak akik elvárják hogy felszedjék őket?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ezt tapasztaltam egy férfi ismerősömnél, hogy így áll a dolgokhoz, pedig jó pasi (nem csak az én véleményem alapján).


Hogy alakulhatott ez ki benne hogy így áll a dolgokhoz és nem ő "hódít"?


Ha van köztetek ilyen, aki beleesik ebbe a típusba :)) kérlek írjatok véleményt, illetve ha nem alapból álltatok így az ismerkedéshez "csajozáshoz" miért alakult így ez bennetek, hogy már nem tesztek meg annyi lépést, vagy elvárjátok h keressenek titeket?


Vagy általánosan, miért jó ez egy férfinek, hogy taposnak érte miközben ő talán 30%-ot ha hoz?

Az elutasítástól való félelem?



2017. aug. 29. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 38 vagyok és fiatalkoromban engem is mindig a nők szedtek fel, mert hagytam magam nekik. Ez úgy alakult ki nálam, hogy egyszer csak a semmiből elkezdtek utánam érdeklődni a csajok, előtte én szenvedtem, hogy valakivel összejöjjek. Majd hirtelen "jó pasi" lettem és megfordult a dolog, elkezdtek értem rajongani a csajok és hagytam magam, sodródtam az árral. Persze, akitől komolyat akartam azt én szerettem meghódítani mindig, tehát, akiknek hagytam magam, abból max. egy-két éjszakás dolog lett. Persze ott is elég könnyű dolgom volt, mindig, ha én akartam valakit, mert tényleg nagyon népszerű voltam a lányoknál. Épp, ezért mai napig nincs se feleségem se gyerekem , mert még , mindig eléggé nagy az érdeklődés felém így 38 évesen is. Persze volt sok hosszabb kapcsolatom, de , amíg így elkényeztetnek a nők, addig élek vele. Most lehet írni, hogy kihasználás meg stb. de nem én csak "hagyom" magam :)
2017. aug. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
én pl nem mesélek magamról.. azt akarom h legyen kiváncsi, figyeljen rám, jöjjön rá a dolgaimból, tetteimből aztán beszéljük meg h jól értelmez-e.. persze vannak dolgok amikről mesélek de az minimális
2017. aug. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 acelsziv ***** válasza:
100%
Azért ha szétnézel ebben a témában rengeteg ilyet találsz. Na nem olyat, mint az egyes, hanem a sok vinnyogó balféket, akik megszólítani is képtelenek egy nőt de szerintük minden nő süljön meg a pokolban, mert nem tolonganak utánuk.
2017. aug. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem teljesen értem miért van ez.. aztán sírnak.. meg önbizalomhiány.


Egy barátnőmben pont ez miatt alakult ki önbizalomhiány mert felé sem néznek, meg ha ő fel is szedi a pasikat, kettőt sem szólnak. "Csak úgy vannak."

2017. aug. 29. 14:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy ebbe a típusba tartoznék, de nem is vagyok az a nagy csajozós. Nem mindig merek leszólítani valakit, ha nem éppen olyan a helyzet, hogy ezt megtehessem közvetlen. Persze ha egy összetekintés után látom, hogy mosolyog vagy hasonló, akkor evidens, hogy odamegyek.
2017. aug. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzet, mint az elsőnél.

Még talán kiegészítve annyival, hogy kisebb koromban 14 körül én is csak álmodoztam, hogy bárcsak együtt lennék xy-al (jaj a kis tini ábrándozások:DDD) Próbálkoztam is 1-2nél de általában a jó öreg friendzone-ba kerültem :D

Abban az időben kissé megtörtek a csalódások, és ennek hatására elkezdtem inkább az energiámat a sportolásba fektetni, megtalálni a saját stílusomat stb...

Majd végül valahogy fordult a kocka, és nem én futottam a csajok után.

Azt nem mondanám, hogy számtalan fős "rajongó" táborom lenne, de mostanában azért mindig van 2-3 olyan személy akivel akár komolyabb, vagy komolytalanabb kapcsolatba is léphetnék :D

Ennek ellenére egy 4 éves kapcsolatba vagyok benne :-)

2017. aug. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az élet olyan, hogy ad, amikor amúgy is van, nekem pedig mindig volt partnerem. Ez (nemtől függetlenül) meglátszik az emberen, és ez kiváltja a másik nem érdeklődését. Rám tehát mindig ragadtak a csajok.

Mindazonáltal vadászni mindig jobban szerettem, mint a számba repült sült galambon rágódni. Végeredményben amúgy is mindig a nő választ, legalább azt hadd döntsem el én, hogy kinél próbálkozom.

2017. aug. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!