Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen melegben nagyobb vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen melegben nagyobb vagy kisebb az esélye, hogy kevésbé vonzó pasiként felszedjek egy barátnőt?

Figyelt kérdés
Kevésbé vonzó alatt alacsony és vékony alkatot értek (arcra rendben vagyok). Ilyenkor a nőkben a meleg miatt esetleg jobban tombolnak a hormonok és - mint az egyre több sör hatására megszépülő csaj jelenség - jobban vonzódnak a kevésbé férfias pasikhoz is, mert a meleg miatt túlfűtöttek lesznek és egy vékony pasiban is meglátják a vonzó pasit ("nyári kaland"). Na én pontosan erre vágynék. Egy kissé fejét vesztett csajjal egy kis gyors kalandra, hogy végre nekem is legyen egy kis sikerélményem. Ha így van, akkor milyen helyeken és hogyan tudnék felszedni valamilyen hedonista, nimfomán arcfétises csajt? (aki le****ja, hogy milyen gyerekes az alkatom, csak a jóképű arcomat smárolja és benne lenne egy kalandban)

2017. aug. 4. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Kisebb. Ilyenkor trikoban maszkalnak a jo pasik is, toluk vesztik el az eszuket a ribik.
2017. aug. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értesz a biológiához, mi? Ilyen melegben örül az ember, ha végre eljut A-ból B-be, pont leszarja mindenki a pasikat egyrészt, másrészt semmi hatással nincsen ez az idő a hormonokra, ugyanaz jön be, mint akik eddig is.

Mellesleg nekem a vékony srácok jönnek be, a párom 55 kiló, de nem ilyen agyhalott, mint te, az ilyeneknek tök mindegy, hogy néznek ki.

2017. aug. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj el edzeni. Amúgy számomra kisebb az esély, télen és tavasszal valahogy mindig jobban megy az ismerkedés.
2017. aug. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Figyelj, én imádok jókat enni, szeretek sokat aludni, és nem utolsó sorban imádok szexelni a kedvesemmel.


Most meg mi van? Alig eszem, és akkor is dinnyét. 4-5 órát alszom, többet nem bírok. A szexhez sincs kedvem...


Szóval egy ilyen északi, hűvöset kedvelő típus szemszögéből, mint amilyen én vagyok, úgy áll a dolog, hogy bizony kisebb esélyed van becsajozni. Én jelenleg örülök, hogy nem kaptam még hőgutát.


21/L

2017. aug. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A fülledt erotikára apellálsz kérdező? Hadd meséjek róla valamit. Ismered a Kft zenekar Afrika c. számát. Na abban van:

"Ott fülledt az erotika."

Aztán a következő sor már ez:

"Kibérelek egy jó nagy puputevét..."

Amint látod, nekik is csak a tevével jött össze. :-))

2017. aug. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen melegben nem a hormonok fognak jobban tombolni a csajokban,meg úgy általában mindenkiben, hanem az az érzés,hogy de k..va jó lenne már elérni valami hűvös helyre :)
2017. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindamellett most valóban nagyobb az esélyed, de nem a meleg, hanem a közelgő holdtölte miatt. Ilyenkor meglódulnak a hormonok, a fiúk fickósabbak, a lányok romantikára jobban hajlók lesznek.
2017. aug. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszadónak van igaza. Ilyenkor az összes gyurmagyurka atlétában feszít, a csajok őket fogják jobban megnézni.
2017. aug. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!