Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy jóképű, de alacsony és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jóképű, de alacsony és sovány srácként mi a legjobb taktika, hogy felszedjek egy csajt?

Figyelt kérdés
Most nem tudom, hogy a csajoknak mennyire számít az arc, de hogy az alacsony pasiktól irtóznak az egészen biztos. De tényleg nincsenek olyan lányok, akik képesek lennének elvonatkoztatni a testalkattól? Mi indokolja azt, hogy vonzóbb legyen szexuálisan egy nagy darab pasi? Nekem is ugyanakkora farkam van és az együtt töltött idő túlnyomó többségében úgyis a fejemet fogja bámulni.

2017. márc. 3. 20:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ne legyél sovány! Hogy néz már ki az, hogy egy szép nő mellett áll egy csont és bőr emberke akit egy ütéssel a földre lehet küldeni?

Tudom, hogy durva a válaszom, de motiválni szeretnélek, járj el konditerembe, ha egyedül nem megy, fizess meg egy személyi edzőt aki külön foglalkozik veled. Nagyon megtérül majd az ára hidd el.

2017. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy alacsony?
2017. márc. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Mivel nevetségesen néz ki ha egy lány magasabb mint a pasi, javaslom hogy keress magadnál alacsonyabb lányokat.
2017. márc. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#2: 169-170 vagyok.
2017. márc. 3. 20:31
 5/17 anonim ***** válasza:
és hány kg?
2017. márc. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Ha az nyugtat én nálad is alacsonyabb vagyok és ámbár hiába van nagyon jó étvágyam nem tudok rakodni...nem megy fentebb a qrva mérleg pedig tényleg jó lenne...könnyebb lenne párt találni 😏
2017. márc. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én is annyi vagyok.Tény és való,hogy nem előny,de nem éreztem akkora hátrányát soha.

Igaz én sportosan,mackós alkat vagyok :)

De nem ezen fog múlni.Ha jóképű vagy meg főleg nem.

Ne parázz ezen!

F40+

2017. márc. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

A soványságot szerintem nagyon kevés nő találja vonzónak,

de szerintem a magasság nem gond, az én barátom is ugyanolyan magas mint te (bár én néhány centivel magasabb is vagyok nála), szóval szerintem az egyáltalán nem zavaró.

2017. márc. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hmmm, a párom 165, szóval nyugi, nem vagy alacsony.


De én a soványságod (bár nem írtad) miatt nem feltétlen jönnék veled össze, a Kedves olyan hobbit-alkatú - nem kövér, de nem is vékony, viszont erős, engem lazán emelget, de a saját súlyát is kinyomja -, ami pont megfelel.

A vékony fiúkról mindig a haverom jut eszembe, aki magas, de nálam is keskenyebb, és mindig én védtem meg, mert mellé nyámnyila is volt.

2017. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Miért nem sportolsz? Küzdősport is jó lenne, az is magabiztosabbá tesz, izmosít valamennyire és biztonságérzetet is ad a veled lévő nőknek (akár tudat alatt is, nem is feltétlenül kell tudniuk, hogy meg tudod védeni magad, mert kisugárzik).
2017. márc. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!