Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a foglalt pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a foglalt pasik vesznek észre?

Figyelt kérdés
Általában mindig olyanok jönnek oda hozzám vagy egyáltalán csak vesznek észre, akiknek vagy feleségük, barátnőjük vagy menyasszonyuk van...Ők mindig előre oda jönnek hozzám, bemutatkoznak, udvariasak velem, meg nagyon figyelmesek. Jókat beszélgetünk, meg érzem, hogy kölcsönös a vonzalom, aztán persze kiderül valahogy, hogy foglaltak...és akkor ugrott az egész..Veletek is így van ez? Aztán például akiről tudom, hogy szingli, az rám se néz, még a szemkontaktust se lehet vele felvenni. :D

2017. aug. 29. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%

lehet azt sugárzod, hogy foglalt vagy :D


24F

2017. aug. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

A foglalt pasik magabiztosabbak azért. Ez a szemkontaktus érdekes dolog. Saját tapasztalatom szerint nagyon kevés nő az aki bármilyen szinten is tartja a szemkontaktust.

Metrón szeretek ezzel trollkodni, hogy vajon mikor veszi észre. Majd amikor többször összetalálkozik a tekintetünk folyton elpillantok vagy ő teszi. Legalább "hamarabb" a célállomásra érek. :D

2017. aug. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem inkább az van, hogy csak őket veszed észre próbálkozni, mert a "többiek nyomik".
2017. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem lehet hogy azért mert aki szingli és bepróbálkozna nálad azt elhajtod?
2017. aug. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pár hónapja egy nagyobb rendezvényen volt egy srác, akiről tudtam, hogy szingli, és próbáltam a közelében lenni, próbáltam szemezni vele, de mondom, talán csak egy pillanatra ha rám nézett, és ennyi...én észreveszem őket, csak ők nem vesznek észre engem. :(
2017. aug. 29. 19:26
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert szingli, nem fogsz neki tetszeni. istenem....
2017. aug. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

A szinglik abból indulnak ki, hogy nem kell még egy pofára esés nekik így nem véletlen, ha nem nagyon kezdeményeznek már.

Az aki párkapcsolatban van kezdeményez mert úgy van vele, hogy ha nem is jön össze a dolog, hazamegy a barátnőjéhez/feleségéhz és szexel vele.


Ha belegondolsz abba, hogy te akarnál felszedni egy pasit, bátorságot vennél magadon, leszólítanál vagy 20 neked tetsző pasit, de egyikkel sem jönne össze semmi mert 15 elhajt és a maradék 5-el akivel mondjuk megismerkedsz sem jön össze egyetlen randi sem mert nem érnek rá vagy nem tudják mit akarnak, stb... te is belefáradnál.

Természetesen ilyen elég ritkán fordulnak elő, ha csinos nő vagy, de érted mire gondolok. Nézd egy picit férfi szemmel a dolgokat.

2017. aug. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a házas férfiak akik már baromira unják az asszonyt kb a világ összes nőjét észreveszik, és be is próbálkoznak náluk, hiszen mi vesztenivalójuk van?
2017. aug. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Milyen rendezvenyre menjek? Szemezo vb van vhol? Bar ha mennek tuti h belemenne a szemembe vmi por,hne jojjon ossze semmi. :)
2017. aug. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Egyébként nem értelek kérdező... itt a GYK-n pl kb az összes pasi szingli :)
2017. aug. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!