Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a környezetetekben körülnéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a környezetetekben körülnéztek, kiket láttok boldogabbnak: az egyedülállókat vagy a kapcsolatban élőket?

Figyelt kérdés
Persze, a látszat sokszor csalhat, mert a kívül látható öröm takarhat őrült belső vihart és szomorúságot, de kíváncsi lennék: mit láttok magatok körül, ki tűnik jókedvűbbnek, boldogabbnak?

2017. aug. 8. 08:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Ott látok békét, nyugalmat, ahol kapcsolatban élnek és megcsalás is van közben.
2017. aug. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Van boldog egyedullalo es boldog csaldos ismerosom is.
2017. aug. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Diavolino44 ***** válasza:
Fura, de en is az elsovel ertek egyet. Meg van a csalad szerep de meg van a szereto szerep is.
2017. aug. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Az egyedülállókat. Izgalommentesen, de kiegyensúlyozottan élnek.
2017. aug. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Az én korcsoportomban (31) és a nálam idősebbeknél arányaiban többen élnek kapcsolatban, mint egyedül. Fiatalabbakat keveset ismerek.

Aki egyedül van épp, azt úgy látom, hogy jól érzi magát, kiegyensúlyozott. Kapcsolatban élők között látok ilyet is, olyat is, de ott is több olyat, aki jól érzi magát.

Ha számokat nézek, az egyedülállók vannak jobban, de tisztában vagyok vele, hogy azcsak egy dolog, hogy a

2017. aug. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Az én korcsoportomban (31) és a nálam idősebbeknél arányaiban többen élnek kapcsolatban, mint egyedül. Fiatalabbakat keveset ismerek.

Aki egyedül van épp, azt úgy látom, hogy jól érzi magát, kiegyensúlyozott. Kapcsolatban élők között látok ilyet is, olyat is, de ott is több olyat, aki jól érzi magát.

Ha számokat nézek, az egyedülállók vannak jobban, de tisztában vagyok vele, hogy azcsak egy dolog, hogy az én helyzetemből mi látszik.

2017. aug. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts, kérlek.


Lelkiekben csak kis iskolapadban ülünk még s vójában mind boldogok vagyunk.

2017. aug. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
14%

24 éves vagyok. Legboldogabbtól legkevésbé boldogig nagyjából így néz ki a sor.


1) barátság extrákkal

2) tartós kapcsolat

3) rövidtávú kapcsolat

4) kutya

5) macska

6) autó

7) karrier

8) játék

...

~62) egyedülálló


Nem tudom, miből gondolja bárki is, hogy mindenféle kapcsolat (szex és klasszikus értelemben vett "járás") nélkül boldognak lehet lenni. Alkalmi kalandokkal persze igen, de akinek egyik sincs, az rendszerint bármit is mutasson, valójában belül a megőrüléshez áll közelebb, mint a kiegyensúlyozott önmegvalósításhoz.

2017. aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint:

Őszinte, tiszteleten és szereteten alakuló parkapcsolat< szingliség< játszmákon alapuló, kifele bizonygató párkapcsolat.

23/N

2017. aug. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
8-as, nekem kicsit zavaros a listád. Akinek nincs párkapcsolata, de van karrierje vagy macskája, az már nem is egyedülálló? Mert akkor én már nyolc évesen sem voltam az, mert karrierem és párkapcsolatom ugyan nem volt, de macskám igen.
2017. aug. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!