Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért foglalt az összes lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért foglalt az összes lány, aki nekem tetszik?

Figyelt kérdés

Egyszerűen hihetetlen, de a környezetemben mindenki aki tetszik nekem, az párkapcsolatban van, sőt egyébként azoknak a többsége is, aki nem tetszik. És nem arról van szó, hogy kamuznának, mert látom a közösségi oldalakon a képeiket, meg van amelyiknek ismerem is a barátját.

Nem tudom ,hogy ez hogy létezik, vagy csak én vagyok ilyen peches, hogy pont olyan környezetben élek, ahol mindenkinek párja van. A társasági összejöveteleken mindenki a párjával van, csak én vagyok egyedül, vagy max ott van pár idegesítő nyomulós csaj, akiknek a stílusa egyáltalán nem jön be, így viszont nem is megyek szívesen ilyenekre.

A magam részéről a szolidabb, visszafogottabb lányokat szeretem, akik normálisan gondolkodnak. Nem arról van szó ,hogy a külsőre mennék, pont hogy az átlagos külsejű lányok szoktak leginkább vonzani.

Közben meg rokonok, ismerősök ,barátok folyton ezen csodálkoznak, hogy hogy lehet az hogy nekem még nincs barátnőm. Vannak akik kerítőnek érzik magukat és olyan lányokat sóznak rám, akiktől az ég1adta világon semmit nem akarok.


2017. aug. 13. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
áldozat vagy :(
2017. aug. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert másnak is tetszenek de ők gyorsabbak voltak.
2017. aug. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én nem vagyok egy rámenős típus, nem tudok rögtön lelkesedni, az érzések is lassan alakulnak ki bennem, a lányok meg úgy látszik, inkább a nyomulósokkal jönnek össze.
2017. aug. 13. 19:15
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezzel én is így vagyok, akárki megtetszik az biztos, hogy foglalt. DE! Ettől még lehet ismerkedni, beszélgetni. Attól, hogy foglalt még nem biztos, hogy jól működik a kapcsolat. Lehet, hogy pont váltani szeretne és te pont jókor vagy jó helyen. Az ne legyen visszatartó erő, hogy foglalt. Persze ez alatt nem azt értem, hogyha tudod van barátja, akkor nyomulj és légy értetlen, de finoman lehet "tapogatózni" ki tudja mi derül ki. Mivel olyan lányok tetszenek, akikről kiderült, hogy foglaltak ezért legtöbbször úgy jutott barátnő, hogy aki foglalt volt az szakított a barátjával. Vagy is úgy fogalmazok mielőtt az lenne, hogy én vagyok itt a nagy csajozó gép, hogy akik tetszettek azokról (a legtöbbről) idővel kiderült, hogy nem működik a kapcsolata. Én pedig ezt kihasználtam. Egyébként, sajnos a legtöbb nőnek nem sokat jelent, hogy foglalt :(
2017. aug. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
Férfitöbblet van, minden nőre jut mininum 8-9 pasi akinek tetszik.
2017. aug. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Sokaknak nem fog tetszeni a véleményem, de ez azt árulja el, hogy jó ízlésed van.


A normális nők többnyire hosszú kapcsolatokban élnek, 20 év fölött általában csak a komolytalanok csaponganak. Az a lényeg, hogy légy nyitott, mert nem minden kapcsolat működik jól, egy ilyen lánynak is kihűlhet a kapcsolata, szakíthatnak. Ekkor képbe jöhetsz náluk.


21/L

2017. aug. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez egy összeesküvés.. ellened!
2017. aug. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem házas, ne zavarjon, hogy foglalt. Nem kell szexuálisan közeledni felé tettlegesen, míg foglalt, de máshogy igenis lehet. Mert míg nem házas, az nem végleges. Lehet, te jobban tetszel neki, és szakít a bartájával, és utána tiéd a pálya.

Elég gyakori.

2017. aug. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!