Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak (és nők)! Ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak (és nők)! Ha már színes a haja egy amúgy szép lánynak, akkor már mi tetszik jobban, ha hideg vagy ha meleg színű a haja?

Figyelt kérdés

Másik kérdés is van! Az Avril Lavigne féle néhány színes tincs tetszik jobban nektek, vagy ha a hajtövek még természetesek, de fokozatosan átmegy színesbe a hajvégek felé (ombre)?


Köszönöm a válaszokat!


Hideg színek: kék, türkiz, zöld

Meleg színek: narancs, rózsaszín, lila, bíbor


2017. aug. 30. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem a bőrtónustól függ, meg a szemszíntől. Rajtam például a piros meg a sárga ruha is úgy áll, mint akit lehánytak... iszonyat gusztustalan, kivéve ha a vörös kicsit rózsaszínes vagy bordós.


Kék a szemem és szürkés-kreolos a bőröm.:) Az eredeti hajszínem meg sötét szürkésbarna. Voltam szőke és vörös is, nagyon rosszul állt, olyan közönséges, elhasznált fejem volt tőle. Na aztán, mikor rákentem a hamvasítót a szőkémre és lett egy fehéres-szürkés árnyalat... Ritkán tetszem magamnak, de az 10/10 volt. :) Most kékeslila ombréban gondolkodom, az szürkésre kopik, és jól megy az eredeti barnámhoz.:) Szerintem ez illik hozzám, a meleg árnyalatok abszolút nem... De még a meleg barna is olyan asszonyosan áll rajtam, hogy undorodtam magamtól, mikor valamelyik drogériás vacakkal visszafestettem barnára.


Vannak ezek az évszaktípusok, nem mondom, hogy teljesen igaz, de jó irányadó. Ismerek embert, aki vörös hajjal gyönyörű, feketével meg kérdezgették tőle, hogy jól van-e, meg olyan jellegtelen arcot csinált neki...

21N

2017. aug. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Hidd el, a férfiakat ez baromira nem érdekli, álljon jól az adott lányon és kész.
2017. aug. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A rózsaszín és a lila marhára nem meleg színek.
2017. aug. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 opened paradise ***** válasza:
67%
Világos kék és türkiz. De melléjük csapnám a rózsaszínt.
2017. aug. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1#, 2#, 4#, köszi, azok hasznos válaszok voltak nekem. :)
2017. aug. 31. 01:32
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

Ez adott lánytól függ. Nagyon sokat számít az, hogy milyen tónusú a bőre, milyen a fejformája, milyen színű szemekkel rendelkezik.


Itt egy kék gyönyörűség:

[link]

Itt pedig egy tüzes vörös:

[link]


:)


21/L

2017. aug. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Főleg a kék nagyon tetszett, előző.:)
2017. aug. 31. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!