Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak akkor ráz ki hideg, amikor hozzám ér. Ha tetszik? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Mert van egy srác, akit nagyon kedvelek, de külsőre annyira nem jön be..legalábbis eddig azt hittem. Mert amikor hozzámér, megölel..akkor egy különös érzés megy végig rajtam, nagyon jó. Ezt bárkinél lehet érezni, vagy csak ha tetszik is nekem az illető?
2010. nov. 4. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:

hát ez jó kérdés....de most komolyan...

engem akkor fog el egy ilyen furcsa bizsergető érzés amikor a barátom(nagyon szeretem...kajakra bele vagyok esve mint állat) megsimogat...megölel...puszit ad...csókolózunk...meg szóval érted... :D:D

2010. nov. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok én is.
2010. nov. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha nem tetszene,vagy idegen ember nyúl hozzád,akkor ügye egy kis félelem lesz rajtad urrá,hogy mit nyúlkál.

ez az evolúció és védekezésre áll rá a tested,a lábadba megy az összes vér,hogy elfuthas :)

és igen a kérdésedre a válasz igen,ha tetszik :D

2010. nov. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de ő egy "jóbarát" (mostmár nem is tudom, hogy így nevezzem-e :) ) ...tehát nem akarnék előle menekülni.Korábban már össze kaart velem jönni, de én akkor még nem akartam... Most iszont, ez a helyzet. De nemértem, hogy mitől, hiszen nekem nem is tetszik... ?! köszi a válaszokat egyébként:D
2010. nov. 4. 17:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez de durva:O mintha én írtam volna ki,van egy fiú barátom,aki nekem nem jön be,nem tetszik meg semmi..mégis,ha hozzám ér,vagy megölel:S furi..de jó érzés:D kiv vagyok a teljes történetre nem akarod elmesélni privibe?:D ha igen.akkor írj,kiváncsivá tettél:)
2010. nov. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen ennyi az egész történet...:D és most már nemtudom, hogy akkor érzek-e vajon iránta többet vagy nem..:D De mégis fura, hogy annyira jó érzés amikor hozzámér... Akkor ezek szerint nem csak én vagyok ilyen helyzetben.. Köszi a válazsokat, még írhattok:)
2010. nov. 4. 18:15
 7/8 anonim ***** válasza:
18:00-ás vagyok,nagyon kiváncis vagyok mi lehet,őszinte leszek 2 napig úgy éreztem mintha bele lennék esve... előtte volt ugyanez...érdekes nem tudom mi lehet ez:/ pedig nekem nagyon nem tetszik az illető,azttudom,hogy sokat vagyunk együtt...:)
2010. nov. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy hasonló esetem. A fiú egyáltalán nem tetszett, de közelebbi dolgoknál mégis bennem volt ez az érzés. De csak egy ideig tartott, talán öt napig. Így ennyi idő után szakítottam vele.:) Tehát valószínűleg Te jóbarátként szereted.
2010. nov. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!