Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyenek a mai 30 feletti férfiak nagy része?

Figyelt kérdés

Egyik hozzászóló írta ezt egy kérdéshez és kicsit ledöbbentem, ilyenek lennének a pasik 30 felett


"Az utolsónak igaza van. Láttad már a mai harmincas korosztályt? És akkor a negyvenesekről már ne is beszéljünk. Három típus van kb:

1. a korai kapuzárási pánikos - hirtelen ráeszmél, hogy már nem néz ki olyan jól, mint húszévesen, és totál belepistul a gyúrásba meg a csirkehúsba, mellkast gyantáztat, kéthetente kozmetikushoz jár, szolizik, órákat tölt a tükör előtt, és csúnyán néz rám, ha két kanál cukrot merek rakni a kávémba

2. az igénytelen/ízlésficamos - félrefésüli a haját, hogy takarja a kopaszodó foltot, három számmal nagyobb pólókat vesz, mert azt hiszi, abban nem látszik a pocakja, és kopott, kivásott nadrágban jár, mert a kényelem előbbre való mindennél, vagy szimplán csak szandálzoknis, csíkosat a kockással típus

3. a családos - gyerekkel mászkál, emiatt számomra "nemtelenné" válik, mint azok, akikkel évtizedek óta baráti kapcsolat van köztünk (tudjátok, a friendzone és a lámpa esete)"


2017. szept. 1. 07:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Mi ebben olyan meglepő? Ez mindig is ilyen volt, akárcsak a nőknél. Mindenkinél van kapuzárási pánik, sokan nem tudják elfogadni a kor előrehaladását.

Senki sem fiatalodik, már megszületésünkkor minden nappal öregedünk és közelebb kerülünk a halálhoz. Ez az élet rendje.

Ja, csak sokan istennek hiszik magukat, hogy ők aztán mindig fiatalok, fittek maradnak. Aztán jön az élet és megmutatja neki, hogy hoppá, rosszul gondoltad. Na, akkor jön a kétségbeesés.


És kinek mi az igénytelenség? Relatív. Az, hogy valaki számára kényelmesen felöltözik, az még nem igénytelenség. Számomra a mosdatlanság, a büdösség az igénytelenség, nem az, hogy három számmal nagyobb ruhát vesz fel, mert lusta tenni azért, hogy lefogyjon. Az ő dolga. Ő fog járni majd orvoshoz az egészségügyi problémák miatt.

2017. szept. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Igen, én is ezt látom. Ha igenyes, normálisan öltözködik, akkor tuti hazas/kapcsolatban van.

es van meg egy verzio a 30 felettieknel, aki nagyjaból igenyes, de ugy öltözködik, viselkedik, mint ha 20 lenne, es csak fiatal husira hajt. szorakozo helyeken van rengeteg ilyen közel 40es pali szakadt divatnadragban baseball sapival... kicsit röhejes.

2017. szept. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Biztos rengeteg ilyen van, de van másmilyen is bőven. Persze könnyen lehet, hogy azok viszont párkapcsolatban élnek. Amúgy te milyen típusú 30 fölötti férfit képzelsz el ideálisnak?
2017. szept. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%

Én csúnyán nézek a 2 kanál cukor miatt. Nem akarok évi 2kg-t hízó nőt magam mellett, mert az pl 10 év alatt 20kg.

Mi ezzel a gond?

2017. szept. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Ez egy ember véleménye a pár milliárdból. :D

Egyébként nem hiszem, az én párom 32 éves és egyik "tünetet" sem fedeztem fel rajta. A testfelépítése is jó, gyúrás nélkül is. Focizni jár, de azt 10 éves kora óta. Normálisan is öltözködik (elegánsan), bár ez relatív...van akinek a szandál-zokni a normális.

Nem egyedi eset, nagyon sok ilyen férfit ismerek.


Nem lehet 3 típusba besorolni a pasikat, pláne nem 1 ember véleménye alapján aki ezek szerint még sikertelen is a párkeresésben.

2017. szept. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én meg 16 éves korom óta járok edzeni, mindig sportolok valamit...akkor a nők betesznek a 2. csoportba? Nem hiszem :D
2017. szept. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez EGY aspektus...ebből általánosítani hülyeség...
2017. szept. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

40 feletti a párom. Ezek közül egyik se jellemző rá. Nem is volt!

Nem értem ki találta ki ezek.

2017. szept. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A 4- es naggggggyooooon gyagya. 🙈
2017. szept. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

3.-al mi a probléma? Ha házas, kapcsolatban él és gyerekei vannak, minek akarnál őle amúgy is bármit? Őt nem te friendzonelod, hanem te nem érdekled őt, mert felesége van.

Az első lettő tényleg viccea

2017. szept. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!