Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 év feletti egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év feletti egyedülálló férfiak! Mi okból vagytok egyedül?

Figyelt kérdés
Most pl olyanok válaszok érdekelnének,ahol a férfi nem tartja "csúnyának " magát,mégis egyedül van , pedig szeretne társat.
2017. máj. 16. 16:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem találkoztam azzal, akivel kiegészítjük egymást
2017. máj. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
Csalódtam már eleget.Lehet egyszer még elhiszem a mesét de ha nem az sem baj különösebben.Max a gyermek kimarad ebből az életemből.
2017. máj. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Leírnátok azt is,hogy mióta vagytok egyedül?

Köszi :)

2017. máj. 16. 16:43
 4/17 anonim ***** válasza:

Sajnos belefutottam olyanokba, akiknek csak egy éjszakára kellettem (nem volt a homlokukra írva és rendesen randizgattunk hetekig). Eddig néztek madárnak.

30/f

2017. máj. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

4es vagyok lassan négy éve egyedül. Előtte volt 3 hosszabb kapcsolatom, összesen 11 évig.

30/f

2017. máj. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2es.4 hónapja lett vége a kapcsolatomnak.Előtte sokáig nem volt semmi komoly.
2017. máj. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Lazy Lover ***** válasza:
egyedül jobb plusz amit a 2 írt
2017. máj. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
41 vagyok pár éve meghalt a feleségem.Két évig gyászoltam.Aztán próbáltam ismerkedni, de csak a mellébeszélést kaptam."Majd, ha elváltam.Nem tudom.Nem vagyok biztos magamban."stb baromságok.6 éve vagyok egyedül.
2017. máj. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

A drága feleségem 11év után lelépett egy külföldi pasival, most Olaszországban élnek a lányunkkal. Ezek után úgy döntöttem, hogy nem kötelezem el magam senki felé és nem élek együtt senkivel. Furcsa, hogy ezt kell mondanom, de jobb egyedül élni...ami nem jelenti azt, hogy ne lenne igényem Női társaságra. Ha kedvem szottyan elmenni táncolni tudom kit kell felhívni, ha szexre vágyom szintén meg van a jelölt, de nem hiányzik a hétköznapokban.

Egyszerűbb így az élet....nem kell tekintettel lennem senkire és teljesen a magam ura vagyok.Ha nem lenne családom valószínűleg máshogyan állnék a dologhoz.

2017. máj. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

23 éves korom óta, idén lettem 30.


Nem találok olyat a környezetemben aki engem akarna tiszta szívéből és nem csak egy pótléknak.

2017. máj. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!