Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az alacsony pasiknak is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az alacsony pasiknak is simán van esélyük bármilyen nőnél (ahogy itt sok lány állítja), akkor mi az oka annak, hogy alsó hangon 10-ből 9 szerelmes pár férfi tagja szinte mindig min.175 magas?

Figyelt kérdés
Akárhol járok, borzasztó ritkán látok olyan 175 alatti pasit, aki a barátnőjével kézen fogva megy valahova. De ha látok is alacsony pasikat, a barátnőik általában olyan csúnyák, hogy olyankor mindig arra gondolok, inkább választom a bal kezemet, mintsem ennyire elkeseredetten belemenjek egy kényszer kapcsolatba. Akik itt állítják, hogy semmivel nincs kevesebb esélyük az alacsony pasiknak (én 170 vagyok), azok polkorrektek akarnak lenni vagy egyszerűen nem látják normálisan a valóságot? Komolyan mondom, menjetek el egy átlag szombat esti szórakozóhelyre vagy egy vasárnapi sétára egy parkba és számoljátok meg, hogy 50 pasiból hány 175 cm alatti pasit látsz olyan barátnővel, aki legalább nem hányinger pozitív (NEM, NEM cicababára vágyok, csak egy igényes átlagos csajra, akiket nap mint nap látok pasik oldalán, mert én is igényes vagyok). Jó lenne, ha végre tisztáznánk ezt az alacsony pasi kérdést, mert már rosszul vagyok a sok hitegetéstől.

2017. szept. 1. 12:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
46%
Nálam esélytelenek az alacsony pasik. 173 vagyok, legyen a srác magasabb.
2017. szept. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
#1: Köszi a választ. Mindenkit felpontozok, véleménytől függetlenül. De most csak egy tényt írtál le, amit teljesen megértek. Viszont egy konkrét kifejtésre várnék a kérdésre vonatkozóan.
2017. szept. 1. 12:13
 3/23 anonim ***** válasza:
67%
190 vagyok, volt velem egymagas nőm nem is egy, de nem tetszik.. sokkal jobb 150-170 közt kb, persze lehet kivétel
2017. szept. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%

Centivel ugyan nem járok, a szemmértékem pedig nem jó, de én csak azt szoktam látni, hogy a pár férfi tagja magasabb, mint a nő. sokszor latok velem hasonló magasságú /170 cm/ ferfiakat barátnővel, csak ott a barátnő 160-165 cm körüli.

Nem mondom, hogy egyforma eséllyel indulsz, mint egy magas férfi, mert eleve szűkebb retegből válogathatsz, aki alacsonyabb nálad (mondjuk magassarkúban is). de nem is esélytelen a dolog.

2017. szept. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%

Az én párom 168 cm átlagos külseje van és mégis rendszeresen kap jelzést nőktől. No meg én is itt vagyok. Az hogy sokkal több magas(abb) pasit látsz nővel lehet azért mert ők a gyakoribbak (többen vannak) és azért is mert nem veszed észre a világodba be nem illő embereket (ez jellemző emberi hiba).

Ettől még senki nem állította hogy ugyanolyan könnyen találhat párt egy alacsony mint egy magas pasi. Már csak azért sem mert a nála magasabb csajoknál eleve kiesik.

Itt egész egyszerűen csak az mondjuk hogy attól hogy valaki nem magas gazdag jóképű adonisz még nem esélytelen. Habár az itteni pasik ezt rendszeresen próbálják megcáfolni.

Nem azonos körökben mozgunk így a véleményünk se fog soha egyezni.

Te máshogy látod a világot hogy mennyire van igazad abban hogy csak a magasságod akadályoz nem tudhatom de általában aki valami megváltoztathatatlan dolog (lásd magasság farokméret stb) mögé bújik csak simán nem akar/tud szembenézni a valós gondokkal.

Ettől még ismerek olyat aki 150 kiló na őt a testalkata határozottan akadályozza. De emellett szegény kopaszodik is 24 évesen és még önbizalma sincs. Ahogy a vesebeteg 158 cm-s gyakoris srácot is nagyban akadályozza a magassága és a betegsége ahogy egy másik 162 cm-es hozzászólót is megértek mert ők tényleg nagyon alacsonyak. A 170 cm-es magasság (tapasztalataim és véleményem szerint) nem magyarázza az örökös kudarcot.

2017. szept. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem meg az lenne jó, ha felfognád azt a sok választ amit eddig kaptál, és az energiádat nem kérdések kiírására, hanem párkeresésre fordítanád. UTOLJÁRA:

1. Nem, nem igaz, hogy bármelyik nőnél van esélyed.

2. Egy 170 centis férfinak is lehet a te szóhasználatoddal élve hányinger-negatív társa.

2017. szept. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
Azért van, mert az alacsony pasik többsége statisztikát készít arról, hogy a csajok közül mennyien vannak magas pasival, ahelyett, hogy rendesen csajozna.
2017. szept. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
31%

"Akik itt állítják, hogy semmivel nincs kevesebb esélyük az alacsony pasiknak (én 170 vagyok), azok polkorrektek akarnak lenni vagy egyszerűen nem látják normálisan a valóságot?"


Mondjuk úgy, a nőknek fontosabb, hogy nem tűnjenek felszínesnek, minthogy itt őszintén kimondják, többségük igenis magasság alapján kiszűri a férfiak többségét, ezért mindig azt a fogják mondani, veled van valami (más) baj, mint ahogy most is történik.

2017. szept. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%

Azért, mert a legtöbb pasi magas.

Nálam sosem próbálkozott be alacsonyabb pasi, és nem is kezdeményeztem. (Mondjuk 167 vagyok, annál ritkább is alacsonyabb.)

Bár a legjobb barátnőmnek már 8(!) éve olyan sráca van, aki még nálam is kisebb. Ők kb. egy magasságban vannak. :3


De oké, ha ezt akarod hallani, akkor leírom:

190 cm alatt nem férfi vagy, csak egy sárga kicsi minion kertésznadrágban. Megfelel? ^^


21/L

2017. szept. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
64%

Nem, neked nem átlagos, igényes barátnő kell, hanem valaki aki felszed téged nőként... mire jók ezek a kifogások? A "nem hányinger" kommentedből pedig igen is lejön, hogy neked nagy mellű, szép arcú, vékony stb stb barátnő kell. Elvárás az van, cserébe meg nem tudsz nyújtani semmit..

Egyébként ez azért van, mert a férfiak átlagban alapból magasabbak a nőknél. Tehát ha már ennyire számolgatunk akkor gondolkodjunk már logikusan. Mondok egy számot mondjuk a férfiak átlagban 175 centi magasak, a nők meg mondjuk 165 (hülyeséget írtam de nem a számok számítanak most). Tehát ebből adódóan nagyobb az esélye, hogy a férfi magasabb, a nő alacsonyabb egy kapcsolatban. Puszta matek, de látom ez se megy. Provokáció helyett lehet a matek könyvet kéne inkább lapozgatni.

2017. szept. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!