Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyarországi férfitöbblet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyarországi férfitöbblet enyhítésére miért nem terjedt már el az ázsiai nők ide csábítása, mint Nyugat-Európában?

Figyelt kérdés

Nemrég voltunk a barátaimmal Bécsben nyaralni/világot látni, és annak ellenére, hogy maga a város szépsége is lekötötte a figyelmünket, arra lettünk figyelmesek, mindannyian, hogy mennyi, de mennyi fehér (feltételezhetően helybéli, osztrák) pasast láttunk ázsiai nővel. Annyira gyakori volt, hogy mindenkinek feltűnt. Szerintem ők ezzel oldották meg a túl sok fiúgyerek és túl kevés lánygyerek születését ami nálunk is nagy probléma.

Itthon viszont pont nem ezt látom. Pl. Budapesten (egyrészt nincs annyi külföldi mint Bécsben), de akik vannak azok is férfiak O.o

Tehát ilyen négerek, arabok, ázsiaiak közül itthon szinte csak férfi van, holott nem azokra lenne szükség.


2017. szept. 1. 17:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Don't feed the troll people :)
2017. szept. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Menj a kínai piacra csajozni.
2017. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Minek jönnének ide? Kínaiak általában családostul jönnek, legalábbis ahány kínait ismerek ők mind vagy kisgyerekes családok vagy volt egy 30 körüli srác, neki a szülei jöttek amikor még ő kicsi volt... Éttermet meg boltokat nyitni nekik jó buli itt, de belterjes társaság, mondjuk meg is értem ezután a kérdés után, ha kínai lány lennék, nekem se állna szándékomban az ilyen beteg magyar férfiakkal társulni.
2017. szept. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Éltem Ázsiában egy ideig. Helyi lányok általában anyagi biztonság miatt jönnek csak össze fehér palikkal.
2017. szept. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

#1


Nem troll a kérdés, nem tudom miből gondolod


#4


"ha kínai lány lennék, nekem se állna szándékomban az ilyen beteg magyar férfiakkal társulni."


Mégis miből jött ez le? Az osztrákoknál ez a módszer bevált, ők is mind betegek akkor?

2017. szept. 1. 17:38
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
Mivel NINCS férfitöbblet, ezért értelmetlen a kérdésed!
2017. szept. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
95%

Mert Ázsiában köztudottan férfi hiány van, Magyarországon pedig nincs férfi többlet... egyszerű demográfiai ismeretek.

Nézd meg a korfánkat

2017. szept. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
*Ázsiában nőhiány van, nem férfi elírtam
2017. szept. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

#8 #9


Magyarországon is nőhiány van, nem férfi. Ettől függetlenül az osztrákokat sem érdekelte az ázsiaiak korfája, ők is szelektíven engedtek be külföldieket, hogy megoldják a demográfiai problémáikat, ami nekünk is vannak, de mi nem teszünk ellene.

2017. szept. 1. 17:51
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem hogy az osztrákok direkt csinálták így. Amúgy Pécs pl tele van vágott szeműekkel iskolaszezonban.
2017. szept. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!