Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egyedül megyek férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyedül megyek férfiként nyaralni (se barát, se barátnő,31 F), akkor az ismerősök miért néznek úgy rám, mint valami ufora? Mert nyugati országokban ez általános dolog, és nem hinném, hogy mi olyan szinten állunk, mint egyes ázsiai országok.

Figyelt kérdés
2017. júl. 26. 09:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nincs abban semmi ha egyedül mész. Én is sokáig hívtam őket ide-oda, egyszer sem jöttek el, akkor miről beszélünk? Nyugati országokban nagyon kevesen vannak egyedül ilyen helyeken, ezt tapasztalatból mondom. Lehet az város, strand, tengerpart, az emberek 90%-a párban van. A többi haverokkal, családdal. Nőkkel ismerkedni kb ugyan olyan lehetetlen mint otthon. Nagyon ritkán belefutni egyedül szédelgő nőkbe, de nem ez a jellemző. De a legjobb szerintem két lányhoz odacsapódni. 24F
2017. júl. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is annyira utálom... hogyha nem társasággal utazol, akkor fura vagy. Miért lenne az? Nem mindenkinek van sok barátja, vagy nem mindenki ugyanakkor ér rá, és nem mindenkinek van párja.


Sajnos ez ilyen mentalitású ország... ha egyedül mész akárhova, ciki vagy, biztos csődtömeg vagy... nekem azért is beszóltak anno anyámék és anyósomék is, hogy amikor a párom azt mondta, nem tudunk együtt szilveszterezni, mert vizsgákra tanul, én elmentem szilveszterezni egy barátnőmékhez, hogy milyen dolog már a párom nélkül menni szilveszterezni... arról nem is beszélve, hogy milyen furán néztek rám, amikor épp nem volt párom, és túl sok barátom sem, simán elmentem egyedül koncertre, színházba, moziba, mert sok begyöpösödött szerint az is társas program... csak tudnám, miért kell ahhoz mellém egy ember, hogy nézzek egy színpadot vagy egy vásznat. Sőt még most is eljárok egyedül, mert páromat pl. a mozi nem érdekli annyira, és nincs akkora igénye színházba járni, mint nekem.

2017. júl. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mert nálunk az emberek többsége azt gondolja, hogy csak az a normális, amit a társadalom többsége normálisnak tart, párkapcsolat, házasság, gyerekek. És aki nem így éli az életét, azt nem tudják hova tenni, csak megszólni, ahelyett, hogy a saját életükkel foglalkoznának.


Ne törődj az okoskodókkal, ha Te így érzed jól magad, akkor így! Ez a Te életed, neked kell élned, nem másoknak! :)

2017. júl. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én pl. azért tartanálak furának, mert számomra az utazás, élményszerzés akkor az igazi, ha van kivel megosztani. Egyedül valahogy nem olyan.

Tudom, hogy nem mindenki gondolkodik így, mint én, szóval szerintem nem vagy ufó, csak én egyszerűen nem tudnám magam jól érezni a helyedben. Nincs kihez szólni, nincs kivel megosztani, hogy mit láttam, mit tapasztaltam. Én ettől kevesebbnek érezném az élményt. :) És mivel mindenki magából indul ki, nehezen tudom magam a helyedbe képzelni, hogy jobban érezheted magad, mint én ugyanott társasággal. Ennyi a dolog titka. :)

2017. júl. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Rám azért néznek mint az ufóra, mert nem megyek így egyedül nyaralni :/

31/f

2017. júl. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hogy nyugati, megy ázsiaizól már nagy probléma. Benned lévő vágyat kell megélni, nem hasonlítgatni. Ez így jó. Miért? Mert ésszerű. Nem számít valaki más csinálja v csinálta valaha. Élvezetes nyaralást! :))
2017. júl. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy az "egyedül"-ön van a hangsúly.

Rám pl. már azért úgy néznek, mint egy ufóra, mert egyáltalán nyaralni megyek.

2017. júl. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem trendi nyaralni már egyes közegekben?
2017. júl. 26. 11:43
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen országban, ahol az az alapelv, hogy "dögöljön meg a szomszéd tehene" mégis mit vársz?

Ha valaki egyáltalán megteheti ,hogy elutazzon, már önmagában elég, hogy irigységből megutálják, mintha ő lenne a hibás, hogy másik nem engedhetik meg maguknak.

2017. júl. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

4-es, nyilván az még jobb, ha az ember meg tudja osztani. De ha nincs kivel / nem úgy jön össze? Akkor inkább kuksoljon otthon, vakarja a seggét és nézze a Barátok Köztöt?

Enge,m leginkább az zavar, hogy:

- bele sem gondolnak mások, hogy nem mindenkinek van párkapcsolata, 25 barátja, aki ráér... és aki egyedül megy, arra rögtön az a gondolat, hogy "ez jobban érzi magát egyedül, mint társasággal? de furi"

- ha meg látják, hogy egyedül van, akkor meg mekkora defektes

A két véglet között nem látnak.

2017. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!