Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Született csajozók - hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Született csajozók - hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen fel nem tudom fogni, hogy egyeseknek hogyan mehet olyan könnyen a nőkkel való ismerkedés. Valakinek szinte születési előjoga, hogy bármit csinál, a nők tapadnak rá. Én meg bármikor elmegyek szórakozni, vagy akárhová, mindig egyedül jövök haza. Már belebolondulok! Látom, hogy más férfiakhoz a nők nyitottan állnak hozzá, mosolyognak, szinte könyörögnek, hogy szólítsák meg őket. Én meg, ha ránézek egy nőre, a testbeszéde a legnagyobb mértékű elutasítást tükrözi.


Már annyi önfejlesztő módszert kipróbáltam, annyi energiát fektettem bele, hogy változtassak a helyzetemen... és mégis ugyanott tartok. Már nincs ötletem, hogy honnan szerezzek segítséget.


Hogyan lehet eljutni odáig, hogy egy férfi nőket szedjen fel?



2017. szept. 2. 01:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senki sem született annak. Én pl középiskolában baromi gátlásos voltam. Meg igénytelen is, de az más kérdés. Aztán valami eltört bennem, egyre többet éreztem azt, hogy úgy tennék dolgokat, de valami szégyenérzetszerű visszafogott... Én meg ettől meg a piszkálódástól eléggé összeomlottam.


Amúgy az a mondás igaz, hogy ha nagyobb az a kín, ami az állóvíz elviselésével jár, mint az, ami a változtatással, akkor lépni fogsz. 11. nyara felé éreztem nagyon ezt, és nem érdekelt, mennyi energiával, de ki akartam ebből mászni. Bocs, de azóta eléggé szánalmasnak tartom azokat, akik nem képesek felforgatni az egész addigi életüket a megoldásért.


Nekem ez baromi sok energiába került, eleve soha életemben nem mozogtam, nem adtam magamra, nagyon macerás, nyűgölődős szarnak éreztem, hogy heti 5x minimum lejárni edzeni, mellette nem ehettem akármit... Azt sem tudtam, hogy öltözzek fel normálisan akkor még, nézegettem a többieket, hogy mi a menő, milyen haj áll jól az aktuális trendek közül, ilyesmi... Amúgy elhiszem, hogy ez annak nagy nyűg, meg talán nagy kiadás is, aki sosem így élt, de bele lehet szokni, a csajok is beleszoktak a sminkelésbe meg a csinosan kinézésbe. Ne értsetek félre, én sem vagyok az a szolis k*csög, de azért igenis kell adni magadra, nem elég random felkelni és élni a nagyvilágba ahhoz, hogy legyen veled valami, elvégre is olyan csajokat akarsz (vagyis a többség) akik szintén így élnek.


Aztán ez a változás hozta a többit. Mikor úgy érzed, mindent megtettél/megteszel, ami az idődbe és energiádba belefér (mondjuk én tanulni is ekkor kezdem igazán, mindenből a legtöbbet akartam kipréselni, hogy nőjön úgymond az értékem), akkor egy határ fölött kvára nem tud érdekelni, hogy ki mit gondol rólad. Nekem legalábbis ez hozta az önbizalmat, hogy ja, szerintem jól nézek ki, nem gáz a fejem, vagy ha az, az ellen ennyit tudtam tenni sebész nélkül, épp eleget szarakodtam ezzel, hogy most learassam a munka gyümölcsét. Persze folyamatosan kell tartani magad ehhez, meg nem lesz leeresztés és edzés vége, de sztem pont ez a jó ebben.


Lehet hogy az önfejlesztés bejön valakinek, nekem sosem jött be, én attól fejlődtem mindig, hogy az egész életemet felborítottam kicsit, hogy véletlen se legyen semmi kapaszkodóm a szánalmas múltbéli énemhez, se a külsőm, se a stílusom, se semmim, könnyebben változik úgy az ember, ha nem csak belülről kell neki. Most a suli egy dolog volt, ott csak a hozzáállásomon tudtam változtatni, de amúgy új életet kell teljesen kezdeni, amibe beleillik a laza, magabiztos srác karaktere. Ennél jobban nem tudom megfogalmazni.


Ja és tiszteld a nőket. Sokan elhiszik, hogy puncivadásznak lenni annyi, mint fölöttük állni és elhinni, hogy jobb vagy náluk, de ez szreintem szánalmas. Én sosem tekintettem rájuk eszközként, de nem is nagyon babusgattam őket. A helyzet irányított általában, ha a csaj lazábbra vette, nem akartam neki benyalni, hanem én is elkezdtem vele játszadozni. Igazából a csajozás/egyéjszakás meg az összes ilyen dolog a kölcsönös szórakozásról szól. Most ha te elhiszed, hogy valakit "megszerzel" vagy "megkapsz", az szerintem gáz és semmi élvezet nincs benne. Szóval én mindig úgy álltam hozzá, hogy mi egy szinten álló felek vagyunk, akik jólérzik magukat egymással. Hogy mennyire? Amennyire a csaj engedi:D


Sztem nem lehet egyik napról a másikra nőcsábásznak lenni, hogy most eldöntöm, hogy holnap az leszek. Ez inkább cska a hozománya annak, hogy befektetsz magadba meg az életedbe valamivel többet. Amúgy már nem érdekel a dolog, most van barátnőm, jobban érzem magam mellette, mint random csajoknál próbálkozni. Régen azt is élveztem.

24F

2017. szept. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Nah milyen onfejleszto modszereket probaltal?

Erre komolyan kivancsi vagyok.

(Mert a PUA-n kivul en nem ismerek mas csajozassal foglalkozo onfejlesztest.)


Bocs a kerdesedre nem valaszolok, tul hosszu lenne s nagy csajozogepnek nem is tartom magam. De erdekes amit az elso irt, arra reagalok.

En is ugy gondolom, valtozni csak igy lehet ahogy o irja, egy ido utan az ember rajon, ezert oltok le ha tehetem az itteniekez, hogy ez a pont minel hamarabb bekovetkezzen.


Edzes + oltozkodes szerintem is fontos, nem csak azert mert jobban nezel ki, hanem azert is, mert ezzel azt kommunikalod a vilag fele, te egy ertekes ember vagy, s szereted a sajat testedet.

S a beleolt munka pedig onbizalmat ad.


Amivel nem ertek egyet, az pedig az onfejlesztes resze. Meg kell erteni, hogy mi az amin keresztul mentel. Ha izmokra, ruhakra epited az onbizalmadat akkor az konnyen elillan.

Az onbizalom azt jelenti, akkoris megteszem, ha tudom, hogy bukas lesz a vegeredmeny.


De en is ugy gondolom, hogy a kulsodet fejleszd a maximumra.

Nekem a masik tippem, a félelem legyozese. Ha ugy erzed van egy kellemetlen helyzet. Akkor ez legyen egy jel, hogy ezt meg kell tenned. Pl meglatsz az utcan egy gyonyoru not, s egybol bekapcsol, en neki keves lennek, akkor egybol menj oda, s mond el, szerinted nagyon csinos. Az elejen marha nehez lesz, s folyamatosan kifogasokat gyert majd az agyad, de ne add fel. Nem az a lenyeg, hogy becsajozz, hanem hogy a felelmeidet legyozd!!


Ne hasonlitgasd magad masokhoz!! Tudom ez is iszonyuan nehez.

Valakinek boven eleg, hogy megszolitson egy lanyt, s az el van tole olvadva. Neked meg kell szolitanod 50-et. Mire egy hajlando tarsalogni veled. De ezen nem fog valtoztatni semmi.

2017. szept. 2. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha az első két választ összegyúrjuk tökéletes lesz szerintem a probléma orvoslása.
2017. szept. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2: "Edzes + oltozkodes szerintem is fontos, nem csak azert mert jobban nezel ki, hanem azert is, mert ezzel azt kommunikalod a vilag fele, te egy ertekes ember vagy, s szereted a sajat testedet. "

Ezzel max. azt mutatod a világ felé,hogy igényes ember vagy, de értékes? Értéket ne a külsőségedben keresd.

2017. szept. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az az érték, amit ezek a dolgok burkoltan kikommunikálnak a külvilág felé (pl. beletetted a kellő munkát, hogy jól nézz ki, vagyis nem vagy egy lusta tróger, van kitartásod, igényes vagy önmagadra, tiszteled önmagad stb.)
2017. szept. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sok önfejlesztés, hallgatok a megérzéseimre, sokmindenhez értek, nőkhöz is persze, bármelyik nőt kitudom beszélni a bugyijából, ezt a rengeteg olvasásnak, teszteknek, felismeréseknek köszönhetem, meg h alapbeállitásra jól működöm, könnyen ismerkedem, könnyen engedek el bárkit, tökéletes a lelki békém, és ami fontos h titokzatos vagyok, legalábbis igy mondják azt h nem mondok el magamról mindent egyből, hanem hagyom h rájöjjön magától a nő. 25F
2017. szept. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os: miket olvastál? Címeket szeretnék kérni, ajánlott anyagokat, szerzőket, írásokat, amik segítenek.
2017. szept. 2. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!