Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van köztetek olyan, aki úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki úgy érzi, rossz korba született?

Figyelt kérdés

Olyasmikre gondolok például, hogy férfi létére nagyon érzelmes, romantikus alkat, de ezt cikinek érzi manapság, és el kell fojtania magában, pedig minden vágya az lenne, hogy ki tudjon teljesedni és így fogadja el őt valaki.


Nagyon rossz lehet úgy élni, hogy a személyiséged vagy annak egy szignifikáns része elfojtva marad - így nem tudsz hű lenni magadhoz, tehát lényegében hazugságban élsz, szerepet játszani kényszerülsz, hogy a világ, vagy pusztán csak a környezeted elfogadjon. De ez hosszú távon lelki betegséghez vezethet.


Van köztetek tehát ilyen, aki valami miatt nem érzi jól magát ebben a világban, kényelmetlen neki a miliő, ami körülveszi? Hogy dolgozzátok fel, hogy nem tudtok igazán önmagatok lenni?



2017. aug. 6. 09:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ilyen férfit akarok, mert én meg hölgynek érzem magam. :)
2017. aug. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Én ilyen vagyok pontosan,amit leírtál. Nem cikinek érzem,csak tudom hogy egy nőnek sem kell sajnos manapság ilyen férfi. :/

Nőnek születni éri csak meg manapság,férfinak nem...


A férfiak ezerszer toleránsabbak,ha külső és belső tulajdonságokról van szó.

A nőknek van egy ideál,és aki abba nem fér bele,annak integetnek és ennyi.

2017. aug. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem olyasmi amit fel lehet dolgozni. Évek óta "álarcot" viselek, mert nincs már szükség arra, amiért a magamfajta él.


Egy idő után ez az elfojtás csak megmérgezi az embert.


24/F

2017. aug. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%
Igen, olyan korban kellett volna születnem, ahol tetszik a férfiaknak, ha valaki duci :(
2017. aug. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

'70-es évekbe jobb lett volna. Összehazudozok minden szart, hogy de szeretem a kommunizmust, aztán ükapám révén irány a Pártban vezető pozíció, nulla munkával.


Na, de a kérdésre: Van egy '90-es években írodott könyvem "Szerelmi Titkok Könyve"... De mára használhatatlan, pedig én azt tartottam (volna) normálisnak. Sajnos úgy tűnik ráfáztam.

2017. aug. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Én egy 21 éves lány vagyok, és már jó ideje érzem úgy, hogy nekem nem akkor kellett volna megszületnem, amikor megszülettem. De nálam csak azért, mivel nem passzolok a saját életkoromhoz és ergo korosztályomhoz. A legtöbb esetben kívülállónak érzem magam. Nem élnék egy teljesen másik korban, csak egy olyan 20-25 évvel korábban kellett volna megszületnem. Legalábbis mindig így érzek.
2017. aug. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Elnézve a korosztályt amiről írsz, én meg tudom érteni a dolgot. Már az én "évjáratommal" is sok baj volt, de "alattunk", még rosszabb volt.
2017. aug. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%

#4 Duci vagyok, mégis akadtak 'udvarlóim', 2 éve meg boldog párkapcsolatban élek. :) Szóval van számodra remény. Mondjuk nem tudom, te mit tartasz ducinak. 50 éve talán még a vékonyabbak közé soroltak volna, de ma már egy 50 kilós nőnek is azt mondják, hogy fogyhatna még. (50-nél pedig azért több vagyok jóval.)


Egyébként én szeretek ebben a korban élni. Régen nyilván jobb volt, hogy nem volt ennyire elfogadott a rib****kodás, és a párkapcsolatokat is komolyan vették, illetve lehetett romantikusnak lenni. Ezzel szemben viszont kevesebb betegség volt gyógyítható, és ha valaki mondjuk meleg volt, azt is jobban kinézték. Ezenfelül akkor nem szerették az introvertált, de kreatív embereket - ma már ők is találhatnak olyan munkát, amiben ki tudnak teljesedni.


21/L

2017. aug. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a szrt tanítanak irodalom és történelem órákon ha ilyen zűrzavar van egyesek fejében elmúlt korok erkölcseit illetően.
2017. aug. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Én. Most 24 éves vagyok és jobban érezném magam ha 70-es években születtem volna, ahol még értékelték ha egy férfi udvarias a nőkkel. Manapság azért is furcsán néznek rám ha kinyitom az autó ajtaját, pedig ez nekem természetes. Szeretném ha egy nő nőnek érezné magát mellettem, de manapság ez nem divat. Ezért akadok ki mikor hallom, hogy egy nővel bunkó a barátja. Meg sem érdemli őt... Sehogy nem dolgozom fel. Elvagyok a saját kis világomban, dolgozom, utazgatom, stb... Persze párban jobb lenne, de nem könnyű. Szóval leginkább a társkeresés miatt bánom, hogy a 90-es években születtem.
2017. aug. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!