Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ezt mért csináljátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ezt mért csináljátok? Hitegeitek a fiúkat randi után hogy jaj most nem akarok kapcsolatot meg a többi hülyeségeket mondjátok aztán 2 hétre rá meg már egy másik fiúval vagytok?

Figyelt kérdés

2017. jún. 13. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem akarnak megbántani,hogy béna voltál -.-"
2017. jún. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
^ ennyi.
2017. jún. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Jobban esne ha azt mondaná a szemedbe, teljesen őszintén, hogy:

Figyelj, másra sem vágyom jobban mint egy párkapcsolatra, de semmiképpen sem veled, mert akkor inkább golyót repítek a fejembe, ha te vagy az utolsó lehetőségem erre.


Mennyivel lenne jobb? Mert, hogy kb. ez a helyzet, amikor ilyen gyorsan talál párt valaki, hogy 2 héten belül..

2017. jún. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

3-as, két héten belül párt találni ? Akár 2 nap alatt is lehet. Vagy esetleg te úgy csinálod,hogy egyszerre egy nővel beszélgetsz ? Ismerkedünk,randizgatunk, párra lelünk. Ilyen egyszerű. Az ilyen becsavarodott önsajnáltató személyeket (kövezzetek meg,úgyis igazam van) sosem értettem..


22/F

2017. jún. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

. Ilyen egyszerű"


Neked.

2017. jún. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Mert ha azt mondod egy pasinak, hogy bocs de tőled nem szeretnék mégse semmit akkor az esetek 80%-ban kifordul magából, okokat követel, második esélyt kér, megmagyarázza. Ha ezek után is azt mondod, hogy bocs de tényleg nem akkor jön a hiszti, a verbális agresszió és míg két nappal korábban szépség voltál hirtelen mocskos k-vá válsz és közli is veled. Ehhez amúgy randi sem kell, bőven elég ha a randira híváskor elutasítod. Engem kifejezetten meglep, ha egy pasi a visszautasításra képes normálisan reagálni és emelt fővel távozni anélkül, hogy megpróbálna megalázni.


A 2 hét meg: simán találkozhat valakivel aki valóban felkelti az érdeklődését. És ehhez ne feltétlenül kell az sem, hogy egyszerre több pasival ismerkedjen.

2017. jún. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez univerzális leszerelő szöveg, a fiúk is ugyanezt csinálják.
2017. jún. 14. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

2 hét? Én egy szép keddi napon cseteltem egy férfival,pénteken randit beszéltünk meg, vasárnap találkoztunk, és kb attól a perctől járunk, hogy megláttuk egymást. Hol kell ehhez 2 hét...

Amúgy az ilyen sírást sose értettem. Engem annyi férfi átvert meg hitegetett, hogy simán mondhatnám, mindegyik aljas disznó, de nem vagyok hülye, pontosan tudtam, hogy azzal csak elzárom magam az értelmes párkapcsolattól. Ne rinyálj, keress értelmes társaságot.

2017. jún. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én megmondtam neki hogy legyen őszinte aztán ha nem akar semmit itt sem vagyok és kész! de erre ő szeretlek szeretlek utána meg nem értem a hülye magyarászkodását
2017. jún. 14. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!