Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire érvényes, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érvényes, hogy a nők agyát kicsit húzni kell, és akkor értékesebb leszel?

Figyelt kérdés

mert most fogalmam sincs, hogy csináljam legközelebb...

két randim:


- jól megvoltunk, de aztán nem lett több. Mint kiderült, a lány folytatást szeretett volna (de persze ezt nem mondta), és mivel a randin nem lett csók, ilyesmi, szabályosan megharagudott rám. Tehát itt "húztam" végülis (akaratlanul), mégsem lettem értékesebb


- a másiknál inkább a lány kezdeményezett, ő írt, én pedig nem "húztam", persze nemis másnap rögtön lett randi. De végül itt is a lány mondta, hogy "nem folytassuk"


2017. szept. 2. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valami más itt a gond.
2017. szept. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Húzni az agyát" = gyerekes éretlen játszma


A te esetedben nem agyhúzásról van szó, a másik agyát húzni, az teljesen mást jelent. Pl. tudom, hogy mit szeretnél, de megváratom vele még pár napig.

2017. szept. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez úgy hülyesség ahogy van. Egyrészt nőknél mondják, hogy húzd a másik agyát. Másrészt miért kéne az első randin csókolózni rögtön? Ha úgy adódik a helyzet akkor oké, de valahogy sose vágtam ki a hisztit ha nem kaptak le, mert más gesztusból (hát simogatás, bókolás, stb) lejött, hogy szimpatikus vagyok a másiknak. Randi után egy hazaértél? Jól éreztem magam üzenet és pont. Utána ha a másik is jól érezte magát, akkor következőleg ki hogy ér rá. Másodikon már nem árt a testi kontaktus, esetleg csók. De helyzet adja ezt is, látni lehet hogy ki vevő rá. A taktikázást meg agyhúzást hagyjad, addig kell ütni a vasat amíg meleg és nyíltan kommunikálni. Ezek a lányok hidd el nem azért léptek le. Van hogy nincs összhang.
2017. szept. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Semennyire. Egy ribikét vagy kislányt lehet megkapsz vele, de egy normális nőnek nem hiányzik az ilyen. Vagy mutassa ki, hogy érdeklem, vagy hagyjon békén.
2017. szept. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%
Sajnos eléggé. Mint láthatjuk már megérkezett az első tagadó, aki szintén vevő erre a húzásra, csak letagadja, mert ez nem vet jó fényt rá, és a kolléganőire.
2017. szept. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

Lúzer pasi felvonás. Csók nem volt, nő semmit nem akart.

A"jól meg voltunk", csak te hiszed. Szimplán udvarias volt.

2017. szept. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%
A nőket mindig bizonytalanságban kell tartani. Ha megnyugodhat a nő, hogy szereted és mindent megtennél érte, onnantól kezdve nem vagy érdekes a számára. Viszont első randin kötelező a csók, különben nem lesz semmi az egészből.
2017. szept. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%
7. Aki engem "bizonytalanságban" akar tartani, azt léptetem max 1 héten belül. Ez a tipikus "alfa" módszer nem minden nőnél válik be ;) Mi a bánatot kezdjek egy olyas pasival, aki játszmázik??? Egyszerűen lúzer.
2017. szept. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

Én amint érzékelem, hogy egy srác húzza az agyam, kuka. Szórakozzon mással, nem vagyok már tini.

A párom mindig őszinte volt velem, sosem kérette magát, figyelmes, elmondta, hogy szeret. Vele vagyok több, mint két éve.

23/N

2017. szept. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Diavolino44 ***** válasza:
0%

Ha nem volt csok, az a te hibad, mert fatoku voltal.

Eskuszom ez mar vagy az otodik kerdes ahol, az egesz azon megy el, hogy a fiu, nem mer a lany fele lepni.


Nah legkozelebb, ha randid lesz, akkor tessek szepen megcsokolni a lanyt!!! De nem idiotan a randi vegen mint egy nindzsa lesbol támadva!!

Kb szamold ki mennyi ideig fog tartani a randi, s szepen lassan kezdj el fizikailag kozeledni hozza, eloszor, csak pl nezd meg milyen ekszerket visel, pl de szep a gyurud, s vedd a kezedbe a kezet, vagy mintha ott lenne egy hajtincs az arcaba simitsd a fule moge. Mikor egymas mellett ultok, (mert nehogy szembe ulj vele, kulonben megtalallak s elkezdelek tollsepruvel csapkodni) akkor finoman erjen ossze a combotok. At is olelheted, a randi vegen mindig setaljatok, s fogd meg a kezét, s kezenfogva setaljatok egy 10 percet, s akkor mar belprobalkozhatsz a csokkal. Ne vard meg a randi veget. Egy az unalmas, ketto meg, mi van ha nem akar megcsokolni az akkor meg ciki. Az, hogy lepesenkent haladsz kozelebb es kozelebb azzal nem erdemelsz pofont se, en meg egyszer sem kaptam.

S hidd el, a legtobb randi itt verzik el, szepen beteszed magad a meleg jobarat kategoriaba.

2017. szept. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!